Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Modesta

Zumbowali charytatywnie po raz trzeci

(Zam: 11.03.2015 r., godz. 14.32)

28 lutego odbył się 3 Charytatywny Maraton Zumby w Wyszkowie. Poprowadziło go pięć licencjonowanych instruktorek zumba fitness. Za wstęp uczestnicy przynosili żywność trwałą i środki czystości, które zostaną przekazane potrzebującym rodzinom z naszego miasta.

Impreza odbyła się w minioną sobotę o godz. 15.00 w sali sportowej Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie. Na to wydarzenie przybyły tłumy zapaleńców sportu, ale także nowicjuszy, którzy ten styl ćwiczeń mieli okazję trenować po raz pierwszy. Wszystkich przywitała organizatorka wydarzenia – Joanna Zglec z PowerFit Wyszków. Trenerka podziękowała za zainteresowanie akcją oraz dołączenie do grona zumbomaniaków. Starsi, młodzi i najmłodsi – każdy zdawał się mieć dobry humor i mnóstwo energii. W większości były to panie, nie brakowało jednak męskiej reprezentacji. Na zawodników czekał ostry taneczny wycisk okraszony świetną zabawą w miłym towarzystwie.
Maraton trwał 3 godziny, na zmianę prowadziły go licencjonowane instruktorki zumba fitness: Aleksandra Nadaj, Sandra Kowalska, Wioleta Wrzesińska, Joanna Zglec oraz Katarzyna Gnich. Oczywiście w maratonie uwzględniono krótkie przerwy na odpoczynek i pogawędkę, w tym czasie można było również skorzystać z ofert poszczególnych firm sponsorujących imprezę. Były stoiska z produktami ekologicznymi z EcoSklep24.pl, a także stoisko z poradami pielęgnacyjnymi, których udzielały specjalistki z Instytutu Piękna i Estetyki Tanrei.
Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do integracji, dobrej zabawy, spalenia zbędnych kalorii i przede wszystkim pomocy potrzebującym. Tym razem zbierana była żywność długoterminowa i środki czystości dla rodzin wymagających wsparcia, z polecenia wyszkowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej lub lokalnych parafii. Udało się uzbierać pokaźną ilość mąki, ryżu, konserw i innych wyrobów z długim terminem do spożycia, wśród zbiorów znalazła się też chemia, jak np. proszek do prania czy płyn do zmywania naczyń. P.D.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl