Dziś jest 19 marca 2024 r., imieniny Bogdana, Józefa

Długosiodło pokonało UKS

(Zam: 25.01.2011 r., godz. 12.08)

W niedzielę 23 stycznia w hali sportowej WOSiR-u w Wyszkowie rozegrane zostały spotkania VIII kolejki rozgrywek Wyszkowskiej Ligi Piłki Siatkowej. W najciekawszym meczu Długosiodło pokonało UKS Polonez 2:1 (-17, 25, 21).

W niedzielę rozegrano pięć ligowych spotkań. W pierwszym z nich Play Wyszków zmierzył się z drużyną Euro-Bram. Pierwszy set przebiegał pod znakiem wyraźnej przewagi młodych siatkarzy Play, którzy wygrali 25:15. Druga odsłona, toczona w dość wolnym tempie, zakończyła się grą ,,na przewagi”, w której lepsi również okazali się zawodnicy Play, wygrywając 28:26, a tym samym 2:0 w całym meczu.
Kolejny mecz to już starcie zespołów Mobily PTM Fitland i Rybna. Grający w osłabieniu team z nadbużańskiej miejscowości spisywał się bardzo dobrze, stawiając liderom tabeli niespodziewany opór. Ostatecznie jednak siatkarze PTM-u konsekwentną grą pokonali przeciwnika wygrywając spotkanie 2:0 (18, 19).
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Długosiodło toczyło bój z mocną ekipą UKS-u Polonez. W pierwszej odsłonie podopieczni trenera Zbigniewa Mailnowskiego postawili rywalom ciężkie warunki, i wygrali do 17. W kolejnej partii Długosiodło odżyło, stoczyło walkę z pasjonującą końcówką seta, w której goście z sąsiedniej gminy wygrali 27:25 wyrównując tym samym stan meczu. W decydującej odsłonie Długosiodło utrzymało dobry poziom gry i ostatecznie pokonało reprezentantów Gimnazjum nr 1 25:21, a tym samym 2:1 w całym meczu.
Dość jednostronnym widowiskiem było natomiast spotkanie naszej redakcyjnej drużyny, Wyszkowiaka, z Camperem VIP. W pierwszym secie VIP-y stawiły jeszcze opór naszym reprezentantom, w drugim zostały już jednak wypunktowane i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 2:0 (22, 14) na korzyść Wyszkowiaka.
W ostatnim meczu kolejki Mimozy rywalizowały z drużyną I LO Nowy Wyszkowiak. W obu rozegranych setach weterani wyszkowskiej siatkówki ulegli 0:2 (-14, -17).

Mecz pomiędzy LS Service a Zespołem Szkół nr 2 został przełożony na inny termin.