Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Konrada

Camper pokonał Rzeczycę

(Zam: 25.02.2015 r., godz. 16.14)

Mimo że w Rzeczycy lider tabeli był podejmowany przez przedostatnią jej drużynę, nikt nie mógł przewidzieć jak potoczy się spotkanie. Camper w ostatnim czasie przechodzi kryzys, zespół gra nierówno, brakuje w nim chemii, którą zachwycał w pierwszej części sezonu.

CARO to natomiast drużyna, która ma zdecydowanie większy potencjał niż wynika to z sytuacji w tabeli. Na szczęście dla kibiców Campera, wyszkowski zespół zagrał jednak na miarę oczekiwań.
Wyszkowianie rozpoczęli premierową odsłonę spotkania w składzie: Konrad Woroniecki, Łukasz Kaczorowski, Jakub Peszko, Maciej Główczyński, Jakub Kowalczyk, Sebastian Wójcik, Damian Sobczak (libero). Pierwsza partia miała początkowo „szarpany” przebieg. Oba zespoły miały swoje momenty i zdobywały punkty seriami. Jeszcze przed drugą przerwą techniczną wyklarowała się jednak przewaga wyszkowian. Skuteczne zbicia Kaczorowskiego i Wójcika, pozwoliły gościom na wypracowanie bezpiecznej przewagi. Kilka punktów oddali w wyniku błędów własnych rywale. Ostatecznie Camper zakończył pierwszego seta zwycięstwem 25:17.
W drugiej odsłonie wyszkowianie dzielili i rządzili na parkiecie. Bardzo mocne zagrywki oraz skuteczna gra w elemencie bloku, całkowicie zniechęciły rywali do podjęcia walki. Set „bez historii” zakończył się wygraną podopiecznych trenera Jana Sucha 25:14.
W trzeciej, ostatniej partii, gospodarze postawili wyszkowianom najcięższe warunki. „Pary” starczyło im jednak jedynie na połowę partii. Od wyniku po 11 wyszkowianie zaczęli stopniowo „odjeżdżać” rywalom. Dobrze zagrywali Kaczorowski i Kowalczyk, ten ostatni prezentował również dobrą postawę w bloku. Ostatecznie wyszkowianie bez większych problemów wygrali 25:20, zapisując tym samym na swoim koncie cały mecz.
CARO Rzeczyca – Camper Wyszków 0:3 (17:25, 14:25, 20:25)
Camper: Konrad Woroniecki, Łukasz Kaczorowski, Jakub Peszko, Maciej Główczyński, Jakub Kowalczyk, Sebastian Wójcik, Damian Sobczak (libero), a także: Tomasz Rutecki, Rafał Faryna, Bartosz Zrajkowski, Jacek Obrębski (libero).
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Warta Zawiercie – SMS PZPS Spała 3:2
Kęczanin Kęty – Victoria Wałbrzych 3:1
AGH AZS Kraków – Espadon Szczecin 0:3
Avia Świdnik – KPS Siedlce 1:3
Pekpol Ostrołęka – Ślepsk Suwałki 0:3
Krispol Września – Stal Nysa 3:0
W środę 18 lutego Camper Wyszków miał pierwotnie rozegrać spotkanie 22. kolejki rozgrywek przeciwko AZS-owi AGH Kraków. Mecz ten został jednak przeniesiony na 27 lutego. W najbliższą sobotę 21 lutego wyszkowianie rozegrają natomiast kolejne spotkanie wyjazdowe. Tym razem rywalem Campera będzie Kęczanin Kęty, który nadal aktywnie „bije się” o gwarantujące play-offy ósme miejsce w tabeli.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl