Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Feliksa

Gałązka na testach u I i II-ligowców

(Zam: 28.01.2015 r., godz. 11.10)

Wyróżniający się zawodnik Bugu Wyszków, występujący najczęściej na pozycji ofensywnego pomocnika, Damian Gałązka, bierze w ostatnich tygodniach udział w testach u drużyn I i II ligi.

Przypomnijmy, że Gałązka mimo iż jest obecnie jednym z filarów drużyny Bugu Wyszków, to nadal jest bardzo młodym zawodnikiem (rocznik 1996). Jego dobra postawa w trakcie ostatnich dwóch sezonów nie uszła, jak widać, uwadze obserwatorów z wyższych klas rozgrywkowych, Damian został bowiem zaproszony na testy do kilku znanych na arenie ogólnopolskiej klubów. Wyszkowianin miał okazję trenować w I-ligowych Wigrach Suwałki oraz II-ligowym Zniczu Pruszków, gdzie rozegrał nawet mecz towarzyski. W ubiegłym tygodniu wyszkowianin trafił natomiast na treningi I-ligowej Chojniczanki Chojnice. W sobotę 17 stycznia Gałązka rozegrał 45 minut sparingowego meczu Chojniczanki z czwartoligowym Darzborem Szczecinek. Według oficjalnej klubowej witryny, wyszkowianin ma również dostać szansę gry przeciwko Ekstraklasowej Zawiszy Bydgoszcz. Sparing z drużyną, w której pierwsze piłkarskie kroki stawiał m. in. obecny prezes PZPN, Zbigniew Boniek, odbędzie się we wtorek 20 stycznia (tj. w dzień wydania poniższego numeru naszego tygodnika). Po nim prawdopodobnie rozstrzygnie się sprawa ewentualnych występów Gałązki w Chojniczance. Zainteresowany wyszkowianinem jest według nieoficjalnych informacji również szkoleniowiec Znicza Pruszków.
Życzymy Gałązce powodzenia oraz wdarcia się przebojem na „piłkarskie salony”.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl