Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 lipca 2024 r., imieniny Kamila, SzymonaSłaba runda w wykonaniu WKS-u

(Zam: 10.12.2014 r., godz. 16.40)

WKS Rząśnik ewidentnie nie może się pozbierać po bardzo słabym sezonie 2013/2014. Krótka przygoda w Lidze Okręgowej po dziś dzień odbija się piłkarzom z Rząśnika przysłowiową „czkawką”. Po spadku do A-klasy rząśniczanie nadal głównie przegrywali i po rundzie jesiennej zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Zespół trenera Łukasza Zalewskiego rozpoczął bieżący sezon od dotkliwej porażki z Błyskawicą Warszawa (1:4). Potem przyszedł remis z Agape Białołęka 2:2, a po nim kolejna porażka, tym razem Mazurem Radzymin 0:3. Pozostałe mecze nie odbiegały swoim obrazem od trzech pierwszych występów. Rząśniczanie byli nieskuteczni, bardzo słabo prezentowała się również ich defensywa. Piłkarzom WKS-u nie brakowało jedynie serca do walki i ambicji, z których zawsze byli znani. To jednak nie wystarczyło do uzyskania satysfakcjonujących wyników. Rząśniczanie zanotowali wygrane z Wisłą Jabłonna (poprzez walkower) i GKS-em Dąbrówka (5:1), remisy z Huraganem Wołomin (2:2), MKS-em Hutnik Warszawa (1:1) i Rządzą Załubice (1:1) oraz porażki z Wichrem Kobyłką (2:3), Wkrą Pomiechówek (2:3), KS-em II Łomianki (2:5), Koroną Jadów (0:1) oraz Marcovią 2000 Marki (0:4).
Takie wyniki pozwoliły drużynie na zgromadzenie zaledwie 10 punktów, co daje przedostatnie miejsce w tabeli, ze stratą aż 27 punktów do lidera. MZPN nie ogłosił jeszcze systemu awansów i spadków dla rozgrywek na poziomie A-klasy, WKS musi jednak koniecznie wywalczyć sobie miejsce w środku tabeli, aby czuć się stosunkowo bezpiecznie.
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta