Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 listopada 2019 r., imieniny Elżbiety, Seweryna

Domżała i Sarosiek najlepsi w walce o Puchar Burmistrza Wyszkowa

(Zam: 03.12.2014 r., godz. 16.12)

W dniach 13-14 listopada w pływalni „Błękitna” w Wyszkowie, odbyły się Mistrzostwa Wyszkowa w pływaniu „O Puchar Burmistrza Wyszkowa”. Pierwsze miejsca w kategoriach dziewcząt i chłopców zajęli odpowiednio Alicja Sarosiek i Tomasz Domżała.

Zawody zorganizowano z okazji XV-lecia istnienia sekcji pływania w Wyszkowie. W zawodach wystartowało ponad 200 zawodników i zawodniczek. Poniżej prezentujemy czołowe „trójki” w wyścigach na poszczególnych dystansach.
25 metrów stylem dowolnym dziewcząt (6 lat):
1. Antonina Gołębiewska 2. Hanna Sosnowska 3. Wiktoria Hilak
25 metrów stylem dowolnym chłopców (6 lat):
1. Fabian Dyga 2. Dawid Apelski 3. Antoni Kostrubiec
25 metrów stylem dowolnym dziewcząt (7 lat):
1. Alicja Deluga 2. Gabriela Kowalik 3. Hanna Michalik
25 metrów stylem dowolnym chłopców (7 lat):
1. Mateusz Borek 2. Maciej Augustynik 3. Dawid Kołsut
25 metrów stylem dowolnym dziewcząt (8 lat):
1. Zuzia Kozłowska 2. Natalia Rojek 3. Oliwia Tolak
25 metrów stylem dowolnym chłopców (8 lat):
1. Filip Szczesny 2. Szymon Sadowski 3. Rafał Łysik
25 metrów stylem grzbietowym dziewcząt (7 lat):
1. Julia Śniadała 2. Liliana Falba 3. Julia Pędzich
25 metrów stylem grzbietowym chłopców (7 lat):
1. Oskar Jaworski 2. Jakub Morka 3. Wiktor Kwiatkowski
25 metrów stylem grzbietowym dziewcząt (8 lat):
1. Natalia Skoczeń 2. Julia Salwin 3. Wiktoria Księżak
25 metrów stylem grzbietowym chłopców (8 lat):
1. Nikodem Narowski 2. Kuba Napiórkowski 3. Damian Traczyk
50 metrów stylem dowolnym dziewcząt (9 lat):
1. Maja Misztal 2. Wiktoria Gierek 3. Aleksandra Kwiatkowska
50 metrów stylem dowolnym chłopców (9 lat):
1. Dominik Szymański 2. Krzysztof Deluga 3. Michał Kasjaniuk
50 metrów stylem dowolnym chłopców (10 lat):
1. Przemek Pogorzelski 2. Błażej Król 3. Mateusz Szymański
50 metrów stylem dowolnym dziewcząt (11 lat):
1. Aleksandra Gołębiewska 2. Klaudia Król 3. Julia Morawska
50 metrów stylem dowolnym chłopców (11 lat):
1. Cezary Chorchos 2. Kajetan Augustynik 3. Kacper Reitano
50 metrów stylem dowolnym dziewcząt (12 lat):
1. Emilia Purgacz 2. Alicja Dąbrowska 3. Olga Liśkiewicz
50 metrów stylem dowolnym chłopców (12 lat):
1. Kacper Jaszewski 2. Patryk Kowalczyk 3. Mikołaj Jadkowski
50 metrów stylem dowolnym dziewcząt (13-15 lat):
1. Patrycja Szczesna 2. Karolina Rociek
50 metrów stylem dowolnym chłopców (13-15 lat):
1. Franciszek Prus 2. Jakub Truchel 3. Mikołaj Misztal
50 metrów stylem dowolnym kobiet (16 lat i starsi):
1. Lena Karzełek 2. Iga Nowicka 3. Marta Łach
50 metrów stylem dowolnym mężczyzn (16 lat i starsi):
1. Tomasz Domżała 2. Marcin Jaszewski 3. Piotr Żebrowski
50 metrów stylem grzbietowym dziewcząt (9 lat):
1. Melania Kaźmierczak 2. Nikola Jagielska 3. Sandra Powierza
50 metrów stylem grzbietowym chłopców (9 lat):
1. Sebastian Bedecki 2. Wiktor Wasilewski 3. Hubert Pastewka
50 metrów stylem klasycznym chłopców (10 lat):
1. Jakub Gajewski 2. Kasjan Szwejda 3. Maciej Turek
50 metrów stylem klasycznym dziewcząt (10 lat):
1. Jagoda Janiak 2. Adrianna Wyszyńska 3. Zuzanna Woźniak
50 metrów stylem klasycznym chłopców (11 lat):
1. Antoni Depta 2. Maciej Sosnowski 3. Kacper Ponichtera
50 metrów stylem klasycznym dziewcząt (13-15 lat):
1. Katarzyna Wilczyńska
50 metrów stylem klasycznym chłopców (13-15 lat):
1. Jan Tymiński 2. Karol Puławski 3. Mateusz Morka
50 metrów stylem klasycznym kobiet (16 lat i starsi):
1. Paulina Borkowska 2. Olga Karłowicz 3. Patrycja Dawidzka
50 metrów stylem klasycznym mężczyzn (16 lat i starsi):
1. Łukasz Kalinowski 2. Bartosz Karłowicz 3. Jakub Wnuk
50 metrów stylem grzbietowym chłopców (12 lat):
1. Dawid Apelski 2. Maciej Ofman 3. Karol Głosek
50 metrów stylem grzbietowym dziewcząt (13-15 lat):
1. Aleksandra Łezka
50 metrów stylem grzbietowym kobiet (16 lat i starsi):
1. Aleksandra Rudnik 2. Nina Karzełek 3. Katarzyna Dąbrowska
50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn (16 lat i starsi):
1. Marek Stokarski 2. Kamil Kwiatkowski 3. Łukasz Kalinowski
50 metrów stylem motylkowym dziewcząt (13-15 lat):
1. Alicja Sarosiek 2. Klaudia Wilczyńska 3. Klaudia Zdunek
50 metrów stylem motylkowym mężczyzn (16 lat i starsi):
1. Krzysztof Skoczeń 2. Tomasz Dmitruk 3. Mateusz Ślesik
Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:
1. Alicja Sarosiek – 428 punktów
2. Aleksandra Rudnik – 424 punkty
3. Lena Karzełek – 417 punktów
Klasyfikacja końcowa w kategorii mężczyzn:
1. Tomasz Domżała – 546 punktów
2. Marcin Jaszewski – 532 punktów
3. Piotr Żebrowski – 521 punktów
Najlepszym zawodnikom zarówno w klasyfikacji ogólnej, jak i w poszczególnych konkurencjach, gratulujemy osiągniętego wyniku, a wszystkim osobom tworzącym UKS „Polonez” Wyszków – kolejnych piętnastu lat sukcesów!
Turu

***

Zawodnicy i trenerzy UKS-u „Polonez” Wyszków serdecznie dziękują sponsorom, którymi byli: burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, dyrektor Zespołu Szkół Zbigniew Szczerba, Transport Międzynarodowy – Katarzyna i Marek Wyszyńscy, Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe – Zdzisław Niziński, Pomel Spółka z o.o., Polski Bank Spółdzielczy, Elżbieta i Ryszard Dąbrowscy, PALBOR-SERVICE – Iwona i Tomasz Borek, BF Transport – N.R. Wyszyńscy, GW Transport – Grzegorz Wyszyński, Hanna Żebrowska, JAR-TRANS – Jarosław Wyszyński, REAL INVESTMEN – Konrad Księżak, Wiesław Grzybowski, Jadwiga Dawicka.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl