Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyKlub sam w sobie nie jest zły

Ikona
(Zam: 18.01.2011 r., godz. 12.57)

- Decyzja o powołaniu takiego obiektu nie należała do nas – mówi o klubie powstającym w dawnym Kinie Starym burmistrz. Na sesji Rady Miejskiej radny Jan Dziubłowski poruszył sprawę protestów mieszkańców, którzy obawiają tego sąsiedztwa i hałasu.

O protestach mieszkańców, którzy nie chcą sąsiedztwa klubu, pisaliśmy w nr 50/2010 „Wyszkowiaka”. Pismo w tej sprawie trafiło do burmistrza, choć ten nie decydował o przeznaczeniu budynku. Dawne Kino Stare należy bowiem do Ochotniczej Straży Pożarnej, która wydzierżawiła obiekt właścicielowi firmy Graffiti. Inwestor chce stworzyć w nim dyskotekę i restaurację. Od kilku miesięcy prowadzi remont.
Na sesji 13 stycznia Jan Dziubłowski (Przymierze dla Wyszkowa) wypowiedział się w imieniu mieszkańców m.in. ul. Strażackiej, Joselewicza.
- W pobliżu jest most, droga krajowa, straż wyjeżdża na sygnale, a teraz jeszcze pojawi się klub. Mieszkańcy boją się, że wkrótce nie będzie się tam dało mieszkać – mówił.
Burmistrz Grzegorz Nowosielski podkreślał jednak, że nie on wydawał decyzję, że powstanie tam klub.
- Możemy się przyglądać, co się będzie działo i interweniować za pośrednictwem policji, czy straży miejskiej – przekonywał. – Dyskoteka, czy klub same w sobie nie są złe. Czy to miejsce jest najszczęśliwsze? Pewnie nie, ale są służby i instytucje, które mogą reagować, by nie zachodziły tam negatywne zjawiska – tłumaczył.
J.P.

Komentarze

Dodane przez z, w dniu 19.01.2011 r., godz. 08.33
blisko do parku :-) do grzybka :-) w lecie tam bedzie pelno pijanej mlodzierzy wydzieralo sie po nacach i to nie w klubie tylko poza klubem tam trzeba z 10 kamer miejskich zainstalowac :-) a mieszkancom wspolczuje strach bedzie przejsc wieczorem w okolicy
Dodane przez ~(), w dniu 19.01.2011 r., godz. 16.52
i blisko jest również komenda policji
c
Dodane przez c, w dniu 21.01.2011 r., godz. 11.04
najlepiej pozamykać wszystko i przenieść się na cmentarz tam jest cicho
Dodane przez Jnka, w dniu 21.01.2011 r., godz. 19.49
Na cmentarz to to to warzystwo się szybko przeniesie po wyjściu z lokalu po imprezie.Ludzie,tam jest cholernie zatłoczona droga.Bliskość pogotowia i policji nic nie pomoże.Takie imprezy powinny się odbywać poza centrum miast.Zaden lokal w centrum nie nadaje się pod imprezy.
Dodane przez a..., w dniu 21.01.2011 r., godz. 20.13
W końcu coś ciekawego powstało mimo wszystko a klub stanie się przystanią dla młodzieży dobrej muzyki. :)
skrytym parówkożercom i hamulcowym...
Dodane przez umiarkowany, w dniu 22.01.2011 r., godz. 06.58
mówimy stanowczo NIE !!!! Biedni i poszkodowani mieszkańcy umierającego miasta nad Bugiem - jesteście beznadziejni!!!! To miasto umiera dzieki Waszej postawie i ludzi Wam podobnym. To są miejsca publiczne i wara wam od nich, park jest dla wszystkich, rowniez mlodziezy. Przeciez Wy sie nawet do niego nie doturlacie. Kiedy byliscie tam ostatni raz? Chcecie, zeby jedyna rozrywka w miescie bylo spotkanie pod budką z kebabem? Sami nie potraficie sie bawic, nie zabraniajcie tego innym. Nie lamentujcie, historia po Was walcem przejedzie.... Jak moze przeszkadzac cos, co jeszcze nawet nie zaczelo dzialac. Zajmijcie sie słuchaniem RM, kampania wyborcza Prezesa Jarka.... od mlodych - WARA!!!!
Ludzie są beznadziejni
Dodane przez komorowo city:), w dniu 22.01.2011 r., godz. 11.13
Właściciel Grafitti to spoko gość. O czym świadczy to że w jego lokalu są super imprezy,dobra obsługa,i jest bezpiecznie.Czasami zdarzają się sytuacje że ktoś dostanie w oko,ale jak ktoś szuka wrażeń to zawsze je znajdzie.Jest ochrona,i jak coś nie tak to zaraz wypraszają takich gości.Uważam że otworzenie kolejnego lokalu jest z...... pomysłem.Więcej miejsca,koncerty,restauracja,cóż więcej nam trzeba żeby ożywić wyszkowską i okoliczną młodzież.JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA TYM ŻEBY POWSTAWAŁO JAK NAJWIĘCEJ TAKICH LOKALI.!!!!!!

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta