Dziś jest 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Teodora

Camper zremisował z... Algierią

(Zam: 26.11.2014 r., godz. 15.53)

2:2 zakończyło się spotkanie towarzyskie pomiędzy Camperem Wyszków a reprezentacją narodową Algierii, które zostało rozegrane w środę 12 listopada w hali WOSiR w Wyszkowie.

Wyszkowski Camper gościł 33. drużynę rankingu FIVB w związku z jej przygotowaniami do zbliżających się Mistrzostw Afryki. Goście z Czarnego Lądu zaprezentowali ładną dla oka siatkówkę. W pierwszym secie Algierczycy zaskoczyli podopiecznych trenera Jana Sucha mocną zagrywką. Odrzuceni od siatki wyszkowianie musieli uznać wyższość przyjezdnych, którzy wygrali 25:17.
W drugiej odsłonie swoją przewagę Camper udokumentował zwycięstwem 25:19.
Jeszcze bardziej jednostronny przebieg miał set numer cztery. Siatkarze Jana Sucha wygrali go do 14, co najlepiej oddaje obraz partii.
W czwartym i jak się okazało, wg ustaleń trenerów ostatnim secie, Algierczycy wrócili do gry. Z kolei Jan Such rotował składem. Oba czynniki zadecydowały o zwycięstwie Algierii 25:18. Tym samym, mecz będący ciekawym przerywnikiem rozgrywek ligowych, zakończył się rezultatem 2:2.
Camper Wyszków – Reprezentacja Algierii 2:2 (17:25, 25:19, 25:14, 18:25)