Loczki lepsze od Królewskich

(Zam: 29.10.2014 r., godz. 16.23)

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach III ligi kobiet odniosły w ostatni weekend Loczki Wyszków. Podopieczne trenera Karola Wołynko pokonali na własnym boisku Królewskie Płock 1:0.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 18 października na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Pierwsza połowa meczu z faworyzowanymi rywalkami była wyrównana. Oba zespoły miały swoje szanse, jednak bramkę zdobyły jedynie gospodynie. Strzelczynią gola na, jak się później okazało, wagę trzech punktów, była Paulina Pokraśniewicz. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.
W drugiej odsłonie nieznaczną przewagę uzyskały piłkarki z Płocka. Wyszkowianki nie składały jednak broni i również atakowały. Kilka sytuacji podbramkowych po jednej i drugiej stronie nie wpłynęło jednak na wynik. Ostatecznie Loczki obroniły korzystny rezultat i zanotowały bardzo cenne zwycięstwo nad silną drużyną z Płocka.
Loczki Wyszków – Królewskie Płock 1:0
Bramka dla Loczków: P. Pokraśniewicz 24.
Loczki (wyjściowa jedenastka): K. Gołębiewska, A. Sarnacka, K. Mróz, A. Wiśniewska, N. Markowska, A. Kasińska, K. Pokraśniewicz, N. Nadaj, P. Bonius, P. Pokraśniewicz, K. Frąntczak.
Start Otwock – Królewscy Płock 1:0
Wilga Garwolin – Ząbkovia Ząbki 0:2
W najbliższej kolejce Loczki zmierzą się na własnym boisku ze Startem Otwock. Mecz zostanie rozegrany w środę 29 października.