Menu górne

Dziś jest 24 sierpnia 2019 r., imieniny Bartłomieja, Jerzego

Remis w lidze, zwycięstwo w PP

(Zam: 24.09.2014 r., godz. 17.02)

WKS Rząśnik rozegrał w ostatnim tygodniu dwa spotkania – z ŁKS-em Łochów w ramach Pucharu Polski oraz Huraganem II Wołomin w rozgrywkach ligowych. Rząśniczanie zanotowali w tych spotkaniach zwycięstwo i remis.

Spotkanie z ŁKS-em Łochów zostało rozegrane w środę 10 września na stadionie w Rząśniku. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Oba zespoły miały swoje szanse, jednak nie zamieniły ich na bramki. Bliżsi strzelenia gola byli goście, którzy raz trafili w poprzeczkę bramki Łukasza Rogulskiego.
Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej odsłonie. Kilka minut po wznowieniu do bramki ŁKS-u trafił Łukasz Kamiński. Rywale zdołali wyrównać po kwadransie. Podopieczni trenera Zalewskiego natychmiast odpowiedzieli. Po składnej akcji i dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska, bramkarza z Łochowa pokonał Mateusz Nowicki. Przysłowiową „kropkę nad i” postawił z kolei Kamiński, który na kilka minut przed końcem wykorzystał rzut karny, jednocześnie ustalając wynik meczu na 3:1.
WKS Rząśnik – ŁKS Łochów 3:1 (0:0)
Bramki dla WKS-u: Ł. Kamiński 57. i 85., M. Nowicki 75.
Ligowy mecz z Huraganem II Wołomin został rozegrany w sobotę 13 września w Rząśniku. Starcie było typowym meczem „na remis”, aczkolwiek WKS dwukrotnie wychodził w nim na prowadzenie, by tracić je w końcówkach poszczególnych części gry. Wynik meczu w 35. minucie otworzył Mateusz Krawczyk, który wpisał się na listę strzelców po mierzonym strzale zza pola karnego. Rywale odpowiedzieli na minutę przed końcem pierwszej połowy, wyrównując po rzucie rożnym i strzale głową jednego ze swoich zawodników.
Drugą odsłonę otworzyła bramka Łukasza Kamińskiego, który wbił piłkę do pustej bramki po dobrej akcji Krawczyka. Rywale po raz kolejny zdołali jednak doprowadzić do wyrównania, po kolejnym stałym fragmencie gry w końcówce. Ostatecznie mecz zakończył się 2:2, WKS pozostaje nadal bez zwycięstwa w tym sezonie ligowym.
WKS Rząśnik – Huragan II Wołomin 2:2 (1:1)
Bramki dla WKS-u: M. Krawczyk 35., Ł. Kamiński 48.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Błyskawica Warszawa – KS II Łomianki 1:0
Rządza Załubice – Wisła Jabłonna 2:0
Korona Jadów – Wkra Pomiechówek 4:1
GKS Dąbrówka – MKS Hutnik Warszawa 0:2
Marcovia 2000 Marki – Wicher Kobyłka 7:1
Agape Białołęka – Mazur Radzymin 3:0
W środę 17 września rząśniczanie podejmą na własnym stadionie rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Będzie to mecz rozegrany w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Początek starcia o godz. 16.30. W sobotę 20 września podopieczni trenera Łukasza Zalewskiego zmierzą się natomiast na wyjeździe z Wichrem Kobyłką, tym razem już w rozgrywkach ligowych.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl