Dziś jest 24 kwietnia 2024 r., imieniny Grzegorza, Horacego

Pierwszy sparing Campera

(Zam: 03.09.2014 r., godz. 17.15)

W piątek 22 sierpnia w hali WOSiR w Wyszkowie, swój pierwszy tegoroczny sparing rozegrał zespół Campera Wyszków. Podopieczni trenera Jana Sucha pokonali rywali z Pekpolu Ostrołęka 4:2.

Piątkowy mecz towarzyski wyszkowianie rozpoczęli w składzie: Konrad Woroniecki, Łukasz Kaczorowski, Maciej Główczyński, Dariusz Szulik, Sebastian Wójcik, Tomasz Rutecki, Damian Sobczak (libero). W pierwszej odsłonie wyszkowianie przegrali 20:25. W drugim secie trener Such wprowadził na boisko kilku nowych zawodników. Gospodarze wygrali po długiej walce 29:27. Łupem wyszkowian padły również dwa kolejne sety, wygrane ostatecznie do 22 i 13. Rywale obudzili się w secie numer pięć i postawili podopiecznym trenera Sucha twarde warunki. Mimo tego, gospodarze zdołali po raz kolejny przełamać gości na przewagi, 29:27. Szósta partia, rozegrana do 15 punktów należała do Pekpolu.
Camper Wyszków – Pekpol Ostrołęka 4:2 (20:25, 29:27, 25:22, 25:13, 29:27, 12:15)
Camper: Konrad Woroniecki, Maciej Główczyński, Dariusz Szulik, Sebastian Wójcik, Tomasz Rutecki, Łukasz Kaczorowski oraz Damian Sobczak (libero), a także: Jakub Kowalczyk, Tobiasz Wojtkowski, Jakub Peszko, Rafał Faryna, Bartosz Zrajkowski.
Kolejnym sparingpartnerem Campera będzie występujący w PlusLidze AZS Olsztyn. Spotkanie z Akademikami zostanie rozegrane w piątek 29 sierpnia w stolicy Warmii.