Dziś jest 24 kwietnia 2024 r., imieniny Grzegorza, Horacego

Bug Wyszków rozpoczął sparingi

(Zam: 06.08.2014 r., godz. 16.47)

W ubiegłym tygodniu drużyna seniorów Bugu Wyszków rozpoczęła serię letnich gier kontrolnych. W pierwszym spotkaniu sparingowym podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego ulegli rywalom z trzecioligowego Ursusa Warszawa 0:4.

Spotkanie z silnym rywalem ze stolicy zostało rozegrane w środę 23 lipca. W pierwszej połowie wyszkowianie stawiali dzielny opór przeciwnikom, którzy w ostatnim sezonie włączyli się do walki o awans do II ligi. Po pierwszej połowie Bug przegrywał 0:1.
W drugiej odsłonie trener Ogrodziński desygnował do gry zawodników rezerwowych oraz juniorów. Rywale wykorzystali sytuację i „wbili” kolejne trzy bramki.
Ursus Warszawa – Bug Wyszków 4:0 (1:0)
W sobotę 26 lipca Bug rywalizował z rezerwami pruszkowskiego Znicza. W meczu padł grad bramek – ostatecznie gospodarze rywale wygrali wynikiem 5:2. Przypomnijmy, że Znicz II występuje na co dzień w rozgrywkach grupy południowej mazowieckiej IV ligi.
Znicz II Pruszków – Bug Wyszków 5:2 (3:1)
Tego samego dnia wyszkowianie pokonali IV-ligowy zespół ze stolicy – Okęcie Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść Bugu Wyszków, bramki padły w 10. oraz 76. minucie spotkania.
Okęcie Warszawa – Bug Wyszków 0:2 (0:1)
W najbliższym tygodniu Bug rozegra kolejne mecze sparingowe. W środę 30 lipca wyszkowianie zmierzą się z Sokołem Serock (rezerwy oraz juniorzy), a także z czwartoligowym Mazowszem Grójec. W sobotę 2 sierpnia Bug zagra z Olimpią Zambrów (pierwszy skład) oraz Bobrem Tłuszcz (juniorzy oaz rezerwy).