Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 grudnia 2023 r., imieniny Daniela, WaldemaraOkiem rzuciłam

(Zam: 09.07.2014 r., godz. 14.47)

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że powiatowa komisja rewizyjna wystąpiła z wnioskiem o nieudzielenie absolutorium dla zarządu powiatu za 2013 r. Wszyscy z niecierpliwością czekali co wydarzy się na sesji 25 czerwca. A tu, proszę...

Wystąpienie pana Waldemara Sobczaka
Na uwagę zasługują słowa pana Sobczaka „Długo szukaliście sobie koalicjantów – również z innych komitetów, proponując intratne funkcje i obiecując im przy tym przysłowiowe Eldorado”. Czytając to odniosłam wrażenie, że pan Sobczak zapomniał, w jaki sposób sam cztery lata temu tworzył koalicję. Co komu wtedy obiecywał i co komu dał, wiedzą tylko obdarowani i ci, którym obiecał, a nie dał. Coś mi się wydaje, że pan Sobczak również obiecywał wtedy przysłowiowe Eldorado.

Wystąpienie pani Marzeny Dyl
Pani Dyl w wyborach startowała z listy PiS-u. Potem zaczepiła się do powiatowej koalicji. Pod koniec ubiegłego roku zbuntowała się przeciwko koalicji i na sesji absolutoryjnej wytknęła zarządowi brak działań dotyczących domu dziecka w Dębinkach. Pani Dyl powiedziała „Średnio, co pół roku słyszymy, że zarząd szuka miejsca na dom dziecka – nadal bez rezultatów. Ile lat trzeba jeszcze czekać na podjęcie zdecydowanych kroków? Brak działań mających na celu zmniejszenie kosztów funkcjonowania placówki, moim zdaniem, to niegospodarność finansowa”. W tym miejscu nasuwa się pytanie, z jakimi propozycjami w sprawie przeniesienia domu dziecka z Dębinek wystąpiła radna Marzena Dyl? Dlaczego tylko zarząd karcony jest za brak działań i niezaradność w szukaniu nowego miejsca dla domu dziecka? Dlaczego ŻADEN radny (a oprócz zarządu mamy ich jeszcze 14) nie zajął się szukaniem nowego lokum dla dzieciaków?

Wystąpienie pana Zdzisława Bociana
To istna wisienka na przysłowiowym torcie. Coś mi się wydaje, że na ten temat można by napisać niejedną pracę magisterską. Jak wiadomo, pan Z. Bocian od przeszło trzech lat pełni funkcję wicestarosty i w związku z tym z automatu znalazł się w zarządzie powiatu. W poprzednich wyborach samorządowych (tych w 2010 r.) pan Bocian ubiegał się o stanowisko burmistrza Wyszkowa mając poparcie PSL oraz startował do Rady Powiatu z list PSL. Burmistrzem nie został, ale wywalczył sobie nie mniej opłacane stanowisko wicestarosty. Pan Bocian był więc koalicjantem. Przez długie trzy lata pan Bocian popierał działania zarządu i brał niemałą pensję jako wicestarosta. Na początku czerwca dowiedzieliśmy się, że pan Bocian wystąpił z PSL-u (do którego w międzyczasie przystąpił), gdyż jak twierdził „Nie akceptuję działań organizacji miejsko-gminnej (czyli PSL), nie są zbieżne z moimi poglądami”. Wtedy też pan Bocian twierdził, że mimo iż nie jest już w PSL, nie widzi przeciwwskazań, by koalicja dokończyła kadencję w niezmienionym składzie (artykuł „Wicestarosta wystąpił z PSL” nr 22/2014 „Nowego Wyszkowiaka”). Według mnie, wicestarosta trochę nas oszukał. Jego wystąpienie na ostatniej sesji świadczy o tym, że pan Bocian w koalicji de facto już nie jest. Być może dlatego bez oporów wylał kubeł zimnej wody na swoich byłych już kolegów i koleżanki z koalicji mówiąc „Panie starosto, jestem pewny, że rok 2013 był rokiem zaniechań. Jeśli chodzi o MECEO – uważam, że ta inwestycja była nieprzygotowana od początku. Najdroższa inwestycja. Powiat dofinansował z własnych środków połowę jej kosztów. Termomodernizacja zwraca nam się po 20 latach. Owszem, obiekt ładnie wygląda, ale koszty są niewspółmierne do efektu”.
W „Wyszkowiaku” obok relacji z sesji pojawiła się informacja o dodatkach jakie pan Zdzisław Bocian brał jako koordynator projektów realizowanych przez powiat (artykuł „Bierze dodatkowo za projekty”). Jak się okazało, pan wicestarosta od 2011 r. dostawał 500 zł miesięcznie za koordynację inwestycji MECEO, którą tak mocno skrytykował na sesji absolutoryjnej. Skoro więc MECEO jest inwestycją chybioną, to przypuszczać więc należy, że blisko 15 000 zł, które otrzymał pan Bocian za jej koordynowanie to pieniądze wywalone w błoto.

Głos zabrał starosta
W „Głosie Wyszkowa” wystąpienie wicestarosty skomentował starosta pan Bogdan Pągowski mówiąc „Krytykując zarząd (chodzi oczywiście o wicestarostę) ocenił negatywnie też swoją pracę, bo od 4 lat jest członkiem zarządu. Zrzucanie odpowiedzialności na innych członków zarządu jest niepoważne. Czy powinien zrezygnować? To kwestia honorowa”. No właśnie, czy wicestarosta powinien zrezygnować z tak wysoko opłacanej funkcji, którą obecnie pełni? Zdecydowanie tak! Czy zrezygnuje? Nie! Tuż przed końcem kadencji na pewno nie odejdzie od tak dobrze dojnej „krowy”, jaką jest ciepła posadka wicestarosty.

Judyta
judyta@wyszkowiak.pl

Komentarze

Przyznać się, kto na tego pana głosował?
Dodane przez Dosyć tego!, w dniu 09.07.2014 r., godz. 15.26
...Być może dlatego bez oporów wylał kubeł zimnej wody na swoich byłych już kolegów i koleżanki z koalicji... Kubeł zimnej wody przydałby się panu Zdziśkowi
Dodane przez ścieżka rowerowa., w dniu 10.07.2014 r., godz. 19.08
Do przeglądu dodałbym wybitne dzieło władzy gminnej. To jest ścieżka rowerowa na ulicy Zakolejowej. Najlepiej przejechać się wieczorkiem. Kto nie skacze ten z burmistrzem, hop, hop, hop.
Dodane przez Snob, w dniu 11.07.2014 r., godz. 18.20
Co poza zmianami ugrupowań (jak chorągiewka) zrobiła dla powiatu wyszkowskiego, czy swojej gminy Długosiodło, pani Dyl?
Dodane przez Jan4P, w dniu 12.07.2014 r., godz. 16.24
Pamiętam świetny dowcip mówiący, że pan Zdzisław wpakował tyle forsy w swoją kampanię w "NW" na burmistrza Wyszkowa, że stał się gazety "cichym udziałowcem". Na "emeryturze" może zostanie tamtejszym felietonistą?
Dodane przez Cieć, w dniu 13.07.2014 r., godz. 00.43
Skończy jak Adler w Winkowskim :)
Dodane przez Kaliope, w dniu 13.07.2014 r., godz. 11.34
Adler w Winkowskim ma pod sobą kilku pracowników, Bocian skończy na paczkowalni.
Dodane przez osevatorre, w dniu 13.07.2014 r., godz. 13.11
"Tuż przed końcem kadencji na pewno nie odejdzie od tak dobrze dojnej "krowy", jaką jest ciepła posadka wicestarosty." Nie zrobił nic właściwie, a za najważniejsze swoje pomysły uważa jakieś nadbużańskie szlaki i agroturystyczną szkołę. To mają być priorytety starostwa, a my za te pomysły mamy płacić temy panu 14,5 tysiąca zł miesięcznie. Za połowę tej kwoty mogę sypać wieloma ciekawszymi pomysłami. Skończmy z tymi lodami raz na zawsze.
rzeczywiście za duze te zarobki politykow powiatowych
Dodane przez lejla, w dniu 13.07.2014 r., godz. 17.39
Rządzą dosyć nieudolnie, więc nie ma uzasadniennia, żeby tyle forsy kosili!
Dodane przez Jacek, w dniu 13.07.2014 r., godz. 21.23
Co na to ma do powiedzenia główny reżyser całej tej szałajdy, pan Chodko z Białego upadłego Domu?
Dodane przez Ja, w dniu 13.07.2014 r., godz. 22.14
Nie zapominajcie, że obecnego gburmistrza na koryto wprowadził właśnie ten pan za pomocą usłużnego nowokomucha. Jest więc komu POdziękować.
Dodane przez Zołza, w dniu 14.07.2014 r., godz. 11.24
Rabe, Sczuka, Kowalski - wszystko jasne
Dodane przez knom, w dniu 14.07.2014 r., godz. 11.53
Z tego nowokomuszo -POwskiego towarzystwa jeszcze jest ex zastępca burmistrza Adler, POprzednik Mroza.
Dodane przez a moze kontrakt?, w dniu 14.07.2014 r., godz. 17.16
Proponuje, aby osoby z samorządu byli rozliczani z tego co zrobilii wtedy otrzymywali wynagrodzenie. 14.5K PLN dla wicestarosty, ktory nic nie zalatwil, a do tego jest gburem, jest o jakies 12K PLN za wysokie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 14.07.2014 r., godz. 21.57
Ależ tu syf i bagno. Dawajcie dalej trolle z klubu jakiejś tam gazety, niech was ludzie lepiej poznają.
Eychlej POwrócił?
Dodane przez matysiak, w dniu 14.07.2014 r., godz. 22.36
Mróz dał mu nowe zadanie?
Ależ tu syf i bagno.
Dodane przez TD, w dniu 14.07.2014 r., godz. 23.42
Masz oczywiście na myśli Eychler, Wyszków POd rządami "Liderów", twych niegdysiejszych kolegów...
PWiK
Dodane przez Cieć, w dniu 15.07.2014 r., godz. 02.04
Marek Ejchlej - Ależ tu syf i szambo!
Dodane przez MEnda, w dniu 15.07.2014 r., godz. 10.18
Cały ON. Sam nie POtrafi POwiedzieć zdania, nie rzucając od pisiorów, sekty smoleńskiej czy katoli, ale wszędzie mu syf.
Dodane przez Hołota, w dniu 15.07.2014 r., godz. 19.00
Były tu przed chwilą 3 komentarze, które zostały usunięte. dziwię się postawie POstawie moderatora, że zostały usunięte, a obrażający komentatorów tekst kartofla POzostał. Może nie warto się już angażować, skoro Wyszkowiakowa "hołota", nie może się przed MEndą bronić. Ja w takim razie dziękuję.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 19.35
Były i się zmyły? A takie piękne były...szkoda
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 19.39
Ten sam troll napisał tu pod trzema różnymi nickami swoje komentarze ... i się zmyły. Niech więc szanowny troll wyjaśni tę sprawę na najbliższym zebraniu klubu gazety polskiej.
"Szanowna hołoto ze starego komucha"
Dodane przez Hołota ze starego komucha, w dniu 15.07.2014 r., godz. 21.57
Teraz gazeta postawiła na nowych komentatorów. Można tu bezkarnie obrażać komentatorow, POwodzenia w nowym składzie.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.02
Marku Eychlerze, nie idź tą drogą. Twoje komentarze mi nie przeszkadzają ale estetyką nie grzeszą. Na spotkaniach klubu GP, które są co miesiąc, nie zajmujemy się taktyką pisania komentarzy. Zapraszam Cię do dyskusji pod relacją z spotkania z prof. Markiem Chodakiewiczem. Wydaje mi się, że powinien być Pana bratnią duszą. :)
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.17
Grzegorzu Gajewski, który poszedłeś tą drogą, toż to nikt inny tylko "wasze wojsko" wypisuje tu najbardziej agresywne i chamskie komentarze. To wasze wojsko ma być w przyszłości radnymi grodu Wyszków?
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.24
Mylisz się panie Marku. To są wolni ludzie a Wyszkowiak jest dobrym i dynamicznym forum. Gdybyś nie zachowywał się jak Niesiołowski to miałbyś tu swoich fanów.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.35
Zachowania Niesiołowskiego są odpowiedzią na np Krystynę Pawłowicz, że tylko pierwszą z brzega wezmę postać, choć ciężko jest ją nazwać postacią.
Grzegorz Gajewski profil FB
Dodane przez Zołza, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.37
Ulubione: Nowy Wyszkowiak (brawo, Nowy Wyszkowiak z Gazetą Polską POd rękę). Szukasz pan tu POparcia?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.40
Poza tym ja nie szukam żadnych fanów, tym bardziej wśród populistów.
Dodane przez Bobik, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.41
Po co ta agresja? Przecież można kulturalnie i spokojnie. Nie trzeba nikogo obrażać i poniżać to komentarz nie zostanie usunięty. Jak ktoś pisze - syf, bagno, hołota, sam sobie wystawia świadectwo. Nie trzeba temu wtórować. Ignorowanie takich komentarzy będzie najlepszym rozwiązaniem.
Dodane przez Zołza, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.42
Hołota się panoszy, a redaktor wykasowała pacyfikujące trolla komentarze? To forum chyba dzisiaj umarło.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.49
A powinna na odwrót, no nie?
Dodane przez Kilow, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.51
Czytałem te komentarze i uważam, że dobrze się stało że zniknęły. Dyskusja przerodziła się w zwykłą pyskówkę pieniaczy nie potrafiących się powstrzymać od obrażania siebie nawzajem. Należało to przerwać.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.53
Nie ukrywam, że czytam lokalne gazety.Niektóre kupuję, niektóre są bezpłatne, niektóre przeglądam w sklepie, podczas zakupów.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 22.58
Grzesiu, moja rada - lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźć. A zrobisz jak zechcesz.
Fałszywy przyjaciel gorszy od AIDAS
Dodane przez Kolaboracja, w dniu 15.07.2014 r., godz. 23.13
Ale ten nazywający wyszkowiakowych "hołotą" POzostał. Jakieś POdwójne standardy zaczęły tu panować? Skoro tak, to i ja się pożegnam. Co do pana GG. gratuluję szczerości, nowokomuch, to gazeta, która zainicjowała nagonkę na naczelną, tylko dlatego, że wygrała w uczciwym konkursie na pracę w PIT z siostrzenicą Szczuki Kornelią Wiśniewską. Mogę sprawę przypomnieć. Po drugie, nowokomuch to wyszkowska Gazeta Wyborcza, której reklama jeszcze niedawno znajdowała się na balkoniku nad wejściem. Po trzecie, to gazeta, która dzień po świętach Wielkiej Nocy wysmarowała na człowieka paszkawila w kontekście pedofilii. To pańskie ulubione pismo? Cóż, z gustami się nie dyskutuje, może i pan ma POdwójną moralność? Dobrze to wiedzieć, w obliczu zbliżających się wyborów samorządowych, pańska aktywność chyba nie jest przypadkowa. Życzę sukcesu z ulubioną gazetą, oby się to nie skończyło dla pana jak zwykle, wyborczą POrażką.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 23.18
No i widzisz Grzesiu, a nie mówiłem? Długo nie musiałeś czekać.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 23.24
Tu jest tak, że jak będziesz szedł po ulicy z kobietą to napiszą żeś dziwkarz, jak z dzieckiem to pedofil, a jak sam to onanista. Taki narodek na tym forum siedzi.
Dodane przez Kilow, w dniu 15.07.2014 r., godz. 23.29
Panie Marku Eychler cały czas Pan prowokuje. Po co? Jak jest cel tych komentarzy? Co próbuje Pan osiągnąć?
Dodane przez O.N.A. - hołota, w dniu 15.07.2014 r., godz. 23.39
Już osiągnął, bezkarnie nazwał komentatorów hołotą, a naczelna usunęła chyba nie te komentarze. Czyżby udzieliła jej się POprawność POlityczna? Jeśli to najnowsza odsłona tego forum, a pierwsze skrzypce ma tu grać typek z Pułtuskiej, to wybaczcie... "Szanowna hołoto ze starego komucha" - a te słowa Pani nie przeszkadzają? W takim razie "hołota", która nie może liczyć tu na obronę, powinna jak najszybciej opuścić to forum. Niech zapanują tu Eychlej z GG - co Wyszkowiaka przegląda w sklepie stojąc w kolejce.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 23.47
O przepraszam, ja wogóle nie przeglądam.
Dodane przez Heja, w dniu 15.07.2014 r., godz. 23.57
O.N.A. o to właśnie chodziło ME żeby zasiać ferment wśród komentatorów. Taki ma styl działania. Po waszej reakcji widać, że mu się udało. Nie dawajcie się prowokować pustymi komentarzami, Bobik dobrze napisał, najlepiej je ignorować.
Dodane przez TD, w dniu 16.07.2014 r., godz. 00.18
Ktoś też napisał, że usuwając objaw, należało również usunąć przyczynę. Pani redaktor zadecydowała inaczej, jak mają czuć się komentatorzy bezkarnie nazywani hołotą? Mają to ignorować? Dawniej za takie słowa MEnda była neutralizowana z zakazem wstępu, o czym sam pisał, żaląc się na nowokomuchu. Dla rozjaśnienia sytuacji przekopiuję tu przyczynę, która widać tylko nam przeszkadza. "Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 16.30 Szanowna hołoto ze starego komucha, jak już mam przyjąć wasz język to robię to z rzadka, ale cóż, do was hołoto inny język nie trafia więc używam waszego (czasem tylko)." Źle się stało, że hołota jest bezkarna, a nasze komentarze pisane w samoobronie znikają.
???
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2014 r., godz. 00.27
"Nie dawajcie się prowokować pustymi komentarzami, Bobik dobrze napisał, najlepiej je ignorować." Nasze komentarze przeszkadzają i są usuwane, a te, które nas obrażają są ok. i mamy je ignorować. Chyba słonko dziś komuś zaszkodziło. Jak nie to forum to inne. Może ruszy wreszcie www.szałajda?
Dodane przez alek, w dniu 16.07.2014 r., godz. 01.13
Akurat Zołza jak już podajesz informacje to pisz do końca. Patrzyłem na stronę i jest Wyszkowiak także zaznaczony jako ulubiony i zaznaczony jako bardzo dobry. I nie są to dzisiejsze wpisy. Ja też rzucam okiem na wyszkow24. Nie róbmy psychozy, nie ma co narzucać, kto co ma czytać. Wchodzę na to forum i wiele wiadomości dostaję, nie wszystkie są pewnie z Wyszkowiaka.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 14.07.2014 r., godz. 21.57
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2014 r., godz. 01.14
Ależ tu syf i bagno. Dawajcie dalej trolle z klubu jakiejś tam gazety, niech was ludzie lepiej poznają.
Dodane przez Zniesmaczony, w dniu 16.07.2014 r., godz. 01.34
Hołota naprawdę wykazałeś się klasą. Brawo. To właśnie takie zachowanie obrazuje kim naprawdę jesteś. Ten spam też ma zostać, bo inaczej sie obrazisz i co znów bedziesz spamował. Merytorycznie nie potrafisz to znajdź sobie inne forum. Podziękowałeś już, wiec...
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2014 r., godz. 01.34
Wychodzi na to, że wszystko lubi. A z takimi trzeba ostrożnie. A gdyby zaproPOnować mu POwidła, kto wie o czym by tu furkał? Nowokomuch napisał POdstępny artykuł "Małe kłamstewka". POtem, dyrektorem Hutnika został kabelkowy - kiepski, mierny ale wierny Kowalski z PO. Niema jak gazetka "W Służbie Narodu"(wybranego). Widocznie takie praktyki mu nie przeszkadzają. I Jeszcze ta koszulka z oprotestowanym przez wszystkie prawicowe środowiska patriotyczne MORŁEM.
cd. Moreł za: "Nie poprawni"
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2014 r., godz. 01.46
"Drodzy Państwo! Musimy protestować elektronicznie a jak będzie trzeba to również fizycznie, poprzez manifestacje. Uprzedzam wszystkich ludzi „NA NIE”, że nie interesują mnie żadne opinie o bezsensowności naszych działań. PZPN usunął ORŁA BIAŁEGO z koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski." Zastąpił go logotypem skompromitowanego PZPN z komoruskim MORŁEM! W co pan jeszcze wierzy?
Do Zniesmaczonego
Dodane przez Hołota, w dniu 16.07.2014 r., godz. 02.01
Zniesmaczyłeś się własnym kałem? O to mi właśnie chodziło, bo z tobą nie można inaczej. Proszę, nażryj się swoją merytoryką aż się POrzygaż, swoją mową miłości, kapłanie nienawiści. Masz na dokładkę: Dodane przez Marek Eychler, w dniu 15.07.2014 r., godz. 16.30 Szanowna hołoto ze starego komucha, I to: Dodane przez Marek Eychler, w dniu 14.07.2014 r., godz. 21.57 Ależ tu syf i bagno. Dawajcie dalej trolle z klubu jakiejś tam gazety, niech was ludzie lepiej poznają. Niech przy okazji pastorze i ciebie POznają!
Albo forum, albo Eychler
Dodane przez K., w dniu 16.07.2014 r., godz. 06.44
Cenzura strzeliła sobie w kolano.
Dodane przez adam, w dniu 16.07.2014 r., godz. 07.47
Z tego co słyszałem to moderator forum także odpowiada za komentarze, więc nie ma co się dziwić likwidacji ostrych komentarzy jak są anonimowe. Eychler jest podpisany, komentarze świadczą o nim, każdy może pójść do sądu o zniesławienie. Hołota jak jesteś zniesmaczony to idź do prokuratury jak co niektórzy i się poskarż, dołączysz do znanego towarzystwa. Jesteś od niedawna a robisz dużo szumu. Zniesmaczyłeś się własnym kałem?, nażryj się - co to za wyrażenia. Mimochodem dołączyłeś do kolesi z PO, których kręci c**j,d**a i kamieni kupa. Nowokomuch może jest śliski ale kilka stron ma ciekawych.
Dodane przez knom, w dniu 16.07.2014 r., godz. 09.36
Wyborcza też jest ciekawa, rząd Tuska sprzedał Polskę ale rozdaje darmowe lewackie podręczniki dla pierwszoklasistów. Może więc wszystko jest ok? Takie słodko-kwaśne jak wyszkowska władzunia.
Dodane przez knom, w dniu 16.07.2014 r., godz. 09.36
Wyborcza też jest ciekawa, rząd Tuska sprzedał Polskę ale rozdaje darmowe lewackie podręczniki dla pierwszoklasistów. Może więc wszystko jest ok? Takie słodko-kwaśne jak wyszkowska władzunia.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 16.07.2014 r., godz. 09.41
Chociaż nie, tu na tym forum występują zarówno jedni jak i drudzy.
Dodane przez MEnda, w dniu 16.07.2014 r., godz. 09.50
A ostatnio prym wiodą MEndy POwskie
Dodane przez O.N.A., w dniu 16.07.2014 r., godz. 12.52
Dziękuję za wstrzymanie komentarzy do czasu selekcji. Wierzę też, że typek z Pułtuskiej zostanie skutecznie spacyfikowany. Pamiętajcie Państwo też, kogo reprezentuje i w jakiej działa partii. To strach przed przegraną skłania ich do tego typu zachowań, zauważcie, że cała ta awantura skutecznie odwróciła uwagę od tematu nr 1 tego seta, czyli poborów pani Jastrzębskiej i kacyka Wiśniewskiego. Róbmy swoje do końca.
Dodane przez obserwa., w dniu 16.07.2014 r., godz. 13.02
W Wyszkowie ludzie przestali kupować michnikową Wyborczą, więc trudno ją dostać. Co do Eychlera to reprezentuje on wyszkowską PO kierowana przez Mroza i Nowosielskiego. Poziom tej formacji widzimy jaki jest.
Dodane przez POmiot, w dniu 16.07.2014 r., godz. 13.32
Ten Marek E. z PO tak się stara, że może prezes Jastrzębska (koleżanka z PO) załatwi mu robotę np. w oczyszczalni ścieków? Miejsce w sam raz.
Dodane przez POkłosie, w dniu 16.07.2014 r., godz. 14.47
Proszę Państwa, zbliżają się wybory, więc atmosfera się zagęszcza, szczególnie w obozie władzy, który jak nigdy obawia się o własne stołki. Przypomnieć akcję referendalną zorganizowaną przez niedoświadczoną jeszcze młodzież. Teraz bardziej okrzepnięta i wkurzona na zniszczenie historycznego stadionu, przez nicponi bez wyszkowskich korzeni i tożsamości, jeszcze bardziej przyłoży się do sprawy. POgonienie szałajdy jest bardzo realne i bliskie. Jeszcze nigdy nie było takiego frontu niezadowolonych z nierządów sitwy jak dziś. Dlatego nie dajmy się prowokacjom POwskiej mąciwodzie w osobie trolla z Pułtuskiej. Dalej, jak dotąd dociekajmy i obnażajmy kulisy mętnej wyszkowskiej POlityki.
Dodane przez swojak, w dniu 16.07.2014 r., godz. 14.57
Trollami są tylko osoby podpisujące się nickiem, czyli anonimowi, a nie ci z nazwiskami.
Żeby żyło się lepiej (kolesiom i swojakom)
Dodane przez Wybory, w dniu 16.07.2014 r., godz. 16.04
Szałajda znów szykuje się na polowanie. Żeby ocalić posady swoje i pociotów, zaczynają godowy przedwyborczy taniec. Istne zaloty. Polega to na tym, że aby pozostać na swoim muszą namówić znaczną ilość osób do kandydowania z ich listy. Niestety naiwnych nie sieją również w Wyszkowie
Dodane przez Sprzątaczka, w dniu 16.07.2014 r., godz. 17.40
Nawet taki jeden wyrżnąłby głową w kierownicę, tak chciał się mi nisko ukłonić. Przez cztery lata z zadartym nosem chodził. Taki ważny. Pewnie czegoś będzie niedługo chciał.
Dodane przez Judyta, w dniu 16.07.2014 r., godz. 19.40
Wyrazy uznania dla redakcji "Wyszkowiaka" za decyzję dotyczącą moderowania komentarzy, które ukazują się na forum. Być może nasz naród jest niedojrzały, nie przygotowany do tego, by dać mu swobodę w wyrażaniu swoich opinii. Jak widać powyżej najłatwiej jest obrazić, zmieszać z błotem i wnieść odrobinę zamętu. Trudniej jest rzeczowo dyskutować i przedstawiać argumenty, do których można się odnieść. Tych, którzy chcą obrażać należy stąd wyprosić. Pozostałym wszystkim komentującym życzę miłego dnia i... cierpliwości.
Dodane przez Bolesław stryj, w dniu 16.07.2014 r., godz. 20.16
Ale tu niema innych. Moderacja będzie teraz polegała na wpuszczaniu wyłącznie obelg ze strony swoich.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta