Dziś jest 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Leona

Loczki zremisowały z Ząbkovią

(Zam: 02.04.2014 r., godz. 16.38)

W sobotę 23 marca na stadionie WOSiR w Wyszkowie rozegrany został mecz towarzyski pomiędzy Loczkami Wyszków a Ząbkovią Ząbki. Spotkanie zakończył się remisem – 6:6.

Pierwsza w historii Wyszkowa żeńska drużyna piłkarska wraca pełną parą do gry po przerwie zimowej. W ostatnią sobotę wyszkowianki, podopieczne trenera Karola Wołynko, spotkały się na wyszkowskim stadionie w meczu z rywalkami z drużyny Ząbkovia Ząbki. W rozgrywanym w pełnym wymiarze czasowym meczu zadebiutowało kilka nowych zawodniczek, a szkoleniowiec dał ogólnie szansę gry aż 16 piłkarkom. Duże rotacje kadrowe w obu drużynach odbiły się wyraźnie na wyniku. Loczki ostatecznie zremisowały z występującymi w III lidze rywalkami 6:6 (do przerwy prowadząc 5:3). Bramki dla wyszkowskiego zespołu zdobyły: Paula Pokraśniewicz (3 trafienia), Kinga Mróz, Natalia Mróz oraz Julia Madyda.
Loczki Wyszków – Ząbkovia Ząbki 6:6 (5:3)
W kolejnym meczu sparingowym wyszkowianki zmierzą się z drugoligową Pogonią Siedlce. Życzymy powodzenia!