WKS słabszy od Makowianki

(Zam: 12.02.2014 r., godz. 17.50)

W niedzielę 2 lutego WKS Rząśnik rozegrał drugie spotkanie sparingowe, będące elementem przygotowań drużyny do zbliżającej się powoli rundy rewanżowej rozgrywek Ligi Okręgowej. Rząśniczanie ulegli Makowiance Maków Mazowiecki 1:3.

W pierwszej połowie od początku przeważali zawodnicy Makowianki. Zespół występujący w ostrołęcko-ciechanowskiej Lidze Okręgowej przez długi czas nie potrafił jednak całkowicie przełamać defensywy drużyny trenera Jakuba Myszkorowskiego. Sztuka ta udała się rywalom w 36. minucie, kiedy to po szybkiej kontrze, jeden z piłkarzy z Makowa pokonał Łukasza Rogulskiego strzałem z najbliższej odległości. Jednobramkowe prowadzenie rywali utrzymało się do końca pierwszej połowy.
Początek drugich 45 minut należał do piłkarzy WKS-u. Ich przewaga została udokumentowana bramką, którą zdobył Łukasz Kamiński. Niestety, było to wszystko, do czego zdolni byli w tym spotkaniu rząśniczanie. W drugiej fazie odsłony rywale zdobyli dwie kolejne bramki, w obu przypadkach wykorzystując błędy defensywy WKS-u. W rezultacie mecz zakończył się przegraną zespołu z Rząśnika 1:3.
WKS Rząśnik – Makowianka Maków Mazowiecki 1:3 (0:1)
Bramka dla WKS-u: Ł. Kamiński.
W kolejnym meczu sparingowym zespół z Rząśnika zmierzy się z Interem Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w środę 5 lutego w Warszawie. W sobotę 8 lutego, rząśniczanie wybiegną natomiast na murawę boiska w Starych Babicach, gdzie zmierzą się z miejscowym UKS-em.