Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra

Cios nożem podczas kłótni

(Zam: 29.01.2014 r., godz. 16.19)

Podczas kłótni ugodziła nożem swojego konkubenta. Mężczyzna zgłosił się do szpitala – zamiast powiedzieć prawdę o okolicznościach zranienia wymyślił historię o napadzie, którego rzekomo padł ofiarą na osiedlu.

Nie udało mu się jednak uchronić sprawczyni od odpowiedzialności – zatrzymali ją wyszkowscy policjanci.

W poniedziałek 13 stycznia dyżurny wyszkowskiej komendy policji dostał informację, że do szpitala zgłosił się 30-letni mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej. Poszkodowany tłumaczył, że dzień wcześniej na osiedlu Polonez zaatakowało go dwóch nieznanych mu mężczyzn żądających pieniędzy. Policjanci chcąc znaleźć sprawców i wyjaśnić okoliczności sprawy jeszcze tego samego dnia zgromadzili obszerny materiał dowodowy, który jednak nie był zgodny w wersją zdarzeń rannego 30-latka. Funkcjonariusze ustalili, że poszkodowany dostał nożem nie na osiedlu, lecz w mieszkaniu swojej konkubiny. W niedzielę wieczorem oboje pili alkohol – doszło między nimi do kłótni, w czasie której 32-letnia kobieta zadała swojemu partnerowi cios nożem. Mężczyzna wymyślił historię o rozboju, by ją uchronić od odpowiedzialności. Ta trafiła już do policyjnego aresztu. Przyznała się do winy i złożyła w tej sprawie wyjaśnienia. W środę 15 stycznia usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku ciała. Prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny. Grozi jej do 10 lat więzienia.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl