Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra

Sparingpartnerzy Bugu Wyszków

(Zam: 29.01.2014 r., godz. 16.15)

Z kim zmierzy się drużyna trenera Ogrodzińskiego w trakcie najbliższych tygodni? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym tekście.

Drugim rywalem wyszkowskiego Bugu będzie Znicz II Pruszków. Mecz z rezerwami drugoligowej drużyny, zostanie rozegrany w sobotę 25 stycznia w Pruszkowie. Obecnie druga drużyna Znicza występuje w grupie południowej mazowieckiej IV ligi, zajmuje w niej jednak dopiero 16. miejsce.
W środę 29 stycznia, wyszkowianie wybiegną na boisko w Józefowie, aby zmierzyć się z prowadzoną przez dobrze znanego w Wyszkowie trenera, Andrzeja Prawdę, miejscową drużyną Józefovii. Rywal ten również występuje w grupie południowej mazowieckiej IV ligi, gdzie na półmetku sezonu plasuje się na 10. miejscu.
1 lutego podopieczni trenera Ogrodzińskiego zagrają natomiast z młodzieżową drużyną Polonii Warszawa (1995 rocznik). Tradycyjny już sparingowy rywal Bugu obecnie zajmuje pierwsze miejsce w utworzonej z inicjatywy Zbigniewa Bońka, Centralnej Lidze Juniorów (w grupie A).
W środę 5 lutego rywalem Bugu będzie z kolei inny zespół z tych rozgrywek, warszawska Legia (również 1995 rocznik), która plasuje się na czwartym miejscu w tej samej grupie.
Tydzień później, Bug Wyszków zmierzy się ze swoim rywalem ligowym sprzed dwóch sezonów – Hutnikiem Warszawa. Stołeczni, po degradacji z III ligi, obecnie przewodzą stawce w Lidze Okręgowej (rywalizując m. in. z WKS-em Rząśnik).
W sobotę 15 lutego Bug zmierzy się na wyjeździe z Ursusem Warszawa, Zespół ten, obecnie zajmuje 9. miejsce w rozgrywkach mazowiecko-łódzkiej grupy trzeciej ligi.
Trzy dni później podopieczni trenera Ogrodzińskiego powalczą o zwycięstwo z rezerwami Legii Warszawa. Stołeczni przewodzą obecnie stawce w rozgrywkach III-ligowych, w rundzie jesiennej charakteryzowała ich jednak bardzo nierówna gra.
W sobotę 22 lutego pierwsza drużyna Bugu zmierzy się z GKP Targówek (III liga) natomiast rezerwy zmierzą się z KS Konstancin. Warszawianie ostatniej rundy nie mogą zaliczyć do udanej, zajmują dopiero 13 miejsce w tabeli. Piłkarze z Konstancina rywalizują natomiast w Lidze Okręgowej (grupa zachodnia), gdzie na półmetku rozgrywek plasują się na najniższym stopniu podium.
Kolejny rywal Bugu to Cresovia Siemiatycze – wicelider podlaskiej IV ligi. Mecz pomiędzy obydwoma zespołami zostanie rozegrany w sobotę 2 marca.
Na dwa tygodnie przed planowanym początkiem rundy wiosennej, z Bugiem zmierzą się piłkarze Kosy Konstancin, również tradycyjnego już, sparingowego rywala wyszkowskiej drużyny. Kosa obecnie zajmuje 6. miejsce w rozgrywkach Ligi Okręgowej.
W ostatnim meczu sparingowym Bug zmierzy się z Okęciem Warszawa. Dawny rywal naszej drużyny z Ligi Okręgowej, obecnie z powodzeniem rywalizuje w grupie południowej IV ligi (obecnie 6. miejsce w tabeli). Ten mecz oraz starcie z Kosą Konstancin, zostaną rozegrane w Wyszkowie (chyba, że nie pozwoli na to aura).
W sobotę 22 marca Bug rozpocznie natomiast rundę wiosenną sezonu 2013/14. Pierwszym rywalem wyszkowskiej drużyny będzie Polonia Warszawa.
opr. Turu,
źródło: www.mksbugwyszkow.pl

Komentarze

Jak myślicie?
Dodane przez kondi, w dniu 30.01.2014 r., godz. 12.29
Jak myślicie? Bug ma szanse na awans do III ligi? Pzdr

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl