Akademicy z Olsztyna lepsi od Campera

(Zam: 11.09.2013 r., godz. 10.30)

Camper Wyszków przegrał spotkanie sparingowe z występującym w najwyższej klasie rozgrywkowej Indykpolem AZS Olsztyn 1:4. Oba zespoły ćwiczyły wiele wariantów gry.

Mecz odbył się w piątek 6 września w Olsztynie. Trenerzy obu teamów, Krzysztof Stelmach i Jan Such, umówili się na rozegranie pięciu setów bez względu na wynik. Pierwsze trzy sety PlusLigowy Indykpol rozegrał w najmocniejszym składzie i wygrał dwukrotnie do 18 i raz do 19. Camper w tych partiach nie nawiązał walki z wyżej notowanym rywalem. W czwartym secie wyszkowianie prowadzili wyrównaną batalię, jednak również ulegli, tym razem do 21. Podopiecznym trenera Sucha udało się wygrać dopiero piątego seta, który rozgrywany był do 15.
W tym tygodniu Camper wystąpi w towarzyskim turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka. Rywalami wyszkowskiej drużyny będą I-ligowcy – Energa Pekpol Ostrołęka, KPS Siedlce oraz Ślepsk Suwałki.