Adam Styła z pucharem

(Zam: 19.06.2013 r., godz. 10.30)

W sobotę 8 czerwca Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji był organizatorem Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora WOSiR – Grand Prix Czterech Miast. Zwycięstwo odniósł Adam Styła z Zambrowa.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 17 zawodników reprezentujących Ostrów Mazowiecką, Otwock, Ostrołękę, Warszawę, Zambrów, Łomżę i Wyszków. Jedynym przedstawicielem gospodarzy był młody Amadeusz Godlewski. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym, każdy mecz do 9 gemów. Rywalizacja trwała ponad 10 godzin. Ostatecznie turniej wygrał Adam Styła, który w finale pokonał 9:5 Krzysztofa Bułkowskiego z Łomży. Trzecie miejsce zajął Marek Dawidczyk z Ostrołęki, czwarte natomiast Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej. Najlepsi zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami.
Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Czterech Miast zostanie rozegrany w Wyszkowie w dniach 13-14 lipca. Wszystkich zawodników oraz fanów serdecznie zapraszamy.