Menu górne

Dziś jest 14 listopada 2019 r., imieniny Włodzimierza, Wawrzyńca

Pościg za BMW

(Zam: 29.05.2013 r., godz. 10.30)

Zablokowanie drogi było konieczne, by złapać dwudziestolatka uciekającego w okolicach Turzyna kradzionym czarnym BMW 520D. Funkcjonariuszom pomogli kierowcy TIR-ów, którzy skrzyknęli się przez CB radio.

W piątek 24 maja, około godziny 23.30 wyszkowscy policjanci dostali informację o skradzionym w powiecie ostrołęckim BMW 520D, jadącym prawdopodobnie w kierunku Wyszkowa. Trafiła ona do patroli poruszających się po naszym terenie. Kilka minut później policjanci patrolujący drogę S- 8 w Turzynie Kolonii zauważyli poszukiwany samochód. Kierowca BMW, kiedy zobaczył policyjny patrol gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze prócz podjęcia swoich działań, zatrzymali też kierowcę TIR-a, którego poinformowali o poszukiwanym aucie. Ten powiadomił swoich kolegów, w ten sposób policjanci i kierowcy kilkunastu ciężarówek zablokowali drogę. Kierowca BMW w końcu wpadł w ręce funkcjonariuszy kilka kilometrów dalej. Okazał się nim dwudziestolatek, tłumaczył się, że samochód pożyczył mu kolega. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.
J.P.
Na podstawie informacji KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl