Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Modesta

Wie jak planować karierę zawodową

Ikona
(Zam: 08.05.2013 r., godz. 10.30)

Dominika Seroka, uczennica klasy II Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie została finalistką III Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

Finał Olimpiady odbył się w dniach 13-14 kwietnia w Warszawie. Dominika dotarła do finału pokonując w dwóch kolejnych etapach ponad trzy tysiące uczniów z całej Polski. Do ostatecznych rozgrywek zaproszono najlepszą szesnastkę.
To ogromny sukces Dominiki z uwagi na to, że po raz pierwszy wzięła udział w olimpiadzie, ale też dlatego, że jest to uczennica zaledwie II klasy, a jej rywale to w większości maturzyści.
Tematyka olimpiady obejmuje zagadnienia związane z kreowaniem własnej kariery zawodowej, rynku pracy i poruszaniu się po nim. Korzyścią dla uczniów biorących udział w olimpiadzie jest możliwość rozwoju aktywności intelektualnej i kreatywności w podejmowaniu decyzji zawodowych i edukacyjnych. To również zachęta do dalszej pracy nad doskonaleniem własnych kompetencji. Wszyscy finaliści otrzymali cenne nagrody, dyplomy i zaświadczenia, które ułatwią im dostanie się na wymarzone studia.
Uczennicę przygotowywała Bogusława Pawelska-Kozon, szkolny doradca zawodowy.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl