Remis na początek

(Zam: 06.02.2013 r., godz. 10.30)

1:1 zakończyło się pierwsze z serii spotkań sparingowych, w którym Bug Wyszków zmierzył się z Kosą Konstancin. Bramkę dla Bugu zdobył Łukasz Szala.

Mecz został rozegrany w sobotę 2 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Legionowie. Jak na początek zimowych przygotowań, mecz rozgrywany był w niezłym tempie. Od początku przewagę miał Bug, jednak nieoczekiwanie już w 15. minucie na prowadzenie wyszli rywale. Piłkarze Kosy wykorzystali dośrodkowanie z rzutu rożnego, po rykoszecie piłka znalazła się w siatce bramki Łukasza Derejki. Wyszkowianie szybko odpowiedzieli. Już kwadrans później ładnie w pole karne dośrodkował Damian Gałązka, a piłkę do bramki wbił nadbiegający Łukasz Szala. Mimo kilku kolejnych dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, do końca pierwszej połowy utrzymał się remis 1:1.
W drugiej odsłonie wyszkowianie nadal byli stroną przeważającą. Trener Krzysztof Ogrodziński testował różne warianty ustawienia, desygnował również poszczególnych zawodników do gry na różnych pozycjach. W barwach Bugu wystąpił również jeden testowany zawodnik, który grał na pozycji lewego pomocnika. W końcówce meczu rywale przejęli inicjatywę i kilkukrotnie zagrozili bramce Bugu, wynik nie uległ jednak zmianie.
Bug Wyszków – Kosa Konstancin 1:1 (1:1)
Bramka dla Bugu: Ł. Szala 30.
W najbliższy weekend piłkarze Bugu rozegrają dwa sparingi. W pierwszym z nich, w sobotę 9 lutego, wyszkowianie zmierzą się na wyjeździe z trzecioligową Pogonią Grodzisk Mazowiecki. W niedzielę 10 lutego, zespół złożony z rezerwowych oraz juniorów zmierzy się z WKS-em Rząśnik. Mecz zostanie rozegrany w Legionowie.