Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 listopada 2019 r., imieniny Adeli, Klemensa

Wiara w dobro je wzbudza

Ikona
(Zam: 28.11.2012 r., godz. 10.30)

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Świętowali go także pracownicy wyszkowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Były życzenia, kwiaty i wyróżnienia.

Uroczystość odbyła się 21 listopada w restauracji „Wyszkowianka”, wzięli w niej udział: dyrektor OPS Agnieszka Mróz, pracownicy ośrodka i osoby z nim współpracujące, burmistrz Grzegorz Nowosielski wraz z zastępcą Adamem Warpasem. Agnieszka Mróz przekazała zgromadzonym życzenia od dyrektor wydziału polityki społecznej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego Hanny Lipke oraz od byłej dyrektor ośrodka Marii Ślubowskiej, osób z Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, ze Starostwa Powiatowego, PCPR, wójtów sąsiednich gmin, stowarzyszenia „Ważna Róża”.
– Dziękuję, że jesteśmy zespołem – mówiła dyrektor do pracowników. – Czuję wasze wsparcie, wiem, że mogę na was liczyć.
O specyfice zawodu pracownika socjalnego i jego wadze wspomniał Grzegorz Nowosielski.
– Wiara w dobro je wywołuje – stwierdził. – Życzę wytrwałości w tej trudnej pracy, oby ręka, wyciągnięta do podopiecznych, zawsze trafiała na uścisk.
Obaj burmistrzowie wręczyli obecnym na sali paniom kwiaty. Uroczystość była okazją do przekazania wyróżnień. Hanna Wargocka z kancelarii prezydenta RP otrzymała brązowy krzyż za pracę w Środowiskowym Domu Samopomocy „Soteria”. Za pomoc i opiekę nad osobami starszymi wojewoda mazowiecki nagrodził Dorotę Wojtkowską, kierownik Domu Dziennego Pobytu przy OPS. Ponadto wyróżniono pracowników, którzy obchodzili jubileusz pracy zawodowej: Dorotę Wojtkowską, Mariusza Duszyńskiego, Mirosławę Staniszewską, Bożenę Kmieć, Elżbietę Lipską oraz Ewę Chmielewską.
E.E.

Komentarze

Dodane przez aaa, w dniu 29.11.2012 r., godz. 10.06
samych sukcesów zycze dla pracownikow OPS
Dodane przez Pipi, w dniu 30.11.2012 r., godz. 09.55
Wszystkiego dobrego życzę wszystkim pracownikom socjalnym . Idą ciężkie czasy, coraz bardziej bedziemy potrzebowali waszej pomocy i mądrej rady. Bądźcie Zdrowi!
Dodane przez Zwolniona kucharka, w dniu 30.11.2012 r., godz. 12.24
Najlepsze życzenia i aż boje sie pomysleć, że bedę musiała przyjść do was z prośbą o pomoc. Chetniej przyszłabym do was pracować, gotowałabym, codziennie dla wszystkich potrzebujących.
Dodane przez Maria, w dniu 30.11.2012 r., godz. 22.09
Dołączam się do życzeń i gratulacji. Bycie Pracownikiem Socjalnym to niełatwe zadanie, wymagające doświadczenia i zawodowej dyskrecji. Chciałabym pogratulować również Andrzejowi Grajczykowi, którego szczere zaangażowanie zawsze robi duże wrażenie.
Dodane przez Jan4P, w dniu 01.12.2012 r., godz. 09.58
Wszystkim pracownikom socjalnym życzę dużo siły, uśmiechu i cierpliwości. Panu Andrzejowi (chociaż wczoraj były andrzejki) gratuluję. Wykonuje Pan wspaniałą, profesjonalną robotę.
Dodane przez Antoni, w dniu 01.12.2012 r., godz. 12.36
I ja wam wszystkim składam serdeczne życzenia i podziękowanie za wasz trud. Za dyskrecję i profesjonalizm. Ludzka potrzeba i bieda nigdy nie powinna być narażana na kpiny. Andrzejki to jeden powód dla złóżenia Panu Andrzejowi Grajczykowi życzeń pomyślności, a drugi wiąże się z Dniem Pracownika Socjalnego. Jest wspaniałym i oddanym pracownikiem socjalnym. Czytam wszystkie relacje z organizowanych przez Pana Andrzeja wypadów, wycieczek, jestem dumny. Szczęść Boże

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl