Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Konrada

Seniorzy świętowali

Ikona
(Zam: 21.11.2012 r., godz. 10.30)

13 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Seniora. Z tej okazji 14 listopada w klubie „Mozi” zorganizowano uroczystość, podczas której przybyli wyszkowscy seniorzy odebrali życzenia i wspólnie się bawili.

Zebranych powitała i złożyła im życzenia w imieniu wszystkich organizatorów (Ośrodek Pomocy społecznej w Wyszkowie, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” i burmistrz Grzegorz Nowosielski) Dorota Wojtkowska. Burmistrz zwrócił uwagę na zauważalną tendencję powiększania się liczby starszych osób w społeczeństwie, nie tylko polskim.
– To szansa, nie zagrożenie – podkreślił. – Warto skorzystać z czasu, doświadczenia i czasu seniorów. Patrząc na uśmiechnięte twarze i nastawienie państwa, powiem: witam młodzież w młodzieżowym klubie „Mozi”.
Do życzeń dołączyła się również dyrektor OPS Agnieszka Mróz.
– Organizatorzy chcą to święto celebrować, bo dotyczy ono szczególnych osób – mówiła. – To nasi sąsiedzi, znajomi, bliscy. Chcę w imieniu organizatorów życzyć państwu szacunku bliskich, uśmiechu, zdrowia i spełnienia marzeń.
Z apelem o rozwagę na drogach wystąpiły przedstawicielki Powiatowej Komendy Policji – rzecznik Marta Gierlicka oraz Marzena Mielczarczyk z wydziału ruchu drogowego. Przypomniały wcześniejsze spotkanie profilaktyczne i przekazały seniorom kamizelki odblaskowe i opaski na rękę. Zaproszeni obejrzeli występ Eko Kabaretu z Urli, grupy złożonej z ośmiorga osób, której kierownikiem i założycielką jest Barbara Kowalczyk. Po tym występie na scenie pojawili się Henryk i Eugeniusz Borkowie, którzy zadbali o oprawę muzyczną zabawy tanecznej.
Spotkanie to było możliwe dzięki zaangażowaniu organizatorów, jak również przychylności właścicieli klubu: Krzysztofa Kmiołka i Mariusza Grycza, właścicieli firmy „Rotrans”, państwa Rojków oraz właścicieli firmy „Wodkan-Ka”, państwa Skrzeczów.
E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl