Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Rezerwy zakończyły rundę zwycięstwem

(Zam: 14.11.2012 r., godz. 10.30)

W swoim ostatnim meczu w rundzie jesiennej wysokie zwycięstwo odniósł zespół WKS-u II Rząśnik. Podopieczni trenera Tomasza Osowieckiego rozbili u siebie Kamionek Warszawa 4:1.

Mecz został rozegrany w niedzielę 4 listopada na stadionie w Rząśniku. Gospodarze od pierwszych minut dominowali na boisku. Pierwszą szansę na zdobycie bramki miał Zbigniew Kałek, który egzekwował rzut karny za faul na Wojciechu Kuleszy. Niestety, uderzył ponad bramką. Nieskuteczność kolegi naprawił na szczęście Radosław Kowalczyk. Młody napastnik dostał piłkę w polu po wyrzucie z autu i mocnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Drugą bramkę dla WKS-u zdobył Kulesza. Po rzucie wolnym egzekwowanym przez Todorowskiego ze środkowej strefy boiska, piłka po koźle trafiła pod nogi Kuleszy, a ten pewnie skierował ją do bramki stołecznych. Mimo kilku kolejnych sytuacji wynik meczu nie uległ do końca pierwszej połowy zmianie.
Początek drugiej połowy należał do gości. Piłkarze Kamionka nie zdołali jednak udokumentować swojej przewagi bramką. Gola zdobyli za to rząśniczanie. Autorem trafienia z odległości około 16. metrów był Bogdan Szurawski. Kilkanaście minut później honorowe trafienie po błędzie obrońców z Rząśnika, zaliczyli goście. W końcówce meczu jego wynik ustalił Łukasz Abramczyk, który wykorzystał rzut karny po faulu na Szurawskim.
WKS II Rząśnik – Kamionek Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki dla WKS-u: R. Kowalczyk, W. Kulesza, B. Szurawski, Ł. Abramczyk (k).
WKS: G. Brejnak – Ł. Kwiatkowski, P. Todorowski, D. Mielczarczyk, Z. Kałek – Ł. Abramczyk, M. Żuchowski, T. Osowiecki (65. B. Szurawski), M. Laska (80. Bartosz Ponichtera), W. Kulesza (80. P. Piecychna), R. Kowalczyk (86. C. Skoczeń).
Marcovia 2000 II Marki – Nowy Marymont Warszawa 6:3
Błyskawica Warszawa – Mazur II Radzymin 2:1
Hutnik Warszawa – Wicher II Kobyłka 15:0
Bednarska Warszawa – Korona Warszawa 2:0