Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława

Samobój na wagę 3 punktów

(Zam: 14.11.2012 r., godz. 10.30)

W sobotę 10 listopada Bug Wyszków rozegrał ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego dzięki samobójczej bramce pokonali Kasztelan Sierpc 1:0.

Pierwsza połowa spotkania stała pod znakiem optycznej przewagi Bugu. Niestety, nic z tej przewagi nie wynikało. Nieskładne akcje naszej drużyny nie stwarzały zagrożenia dla bramki gospodarzy. Co prawda piłka raz zatrzepotała w siatce po strzale Mateusza Maciaka, sędzia jednak dopatrzył się w tej sytuacji faulu na bramkarzu Kasztelana. Rywale ani razu nie zagrozili bramce Derejki. Do końca pierwszej połowy utrzymał się bezbramkowy remis.
W drugiej odsłonie nadal naciskał Bug, nadal jednak nieskutecznie. Całkowicie cofnięci rywale skupili się na obronie remisowego rezultatu. Decydująca o losach meczu bramka padła w 82. minucie w bardzo szczęśliwych dla Bugu okolicznościach. Z lewej flanki ostro w pole karne dośrodkował Piotr Augustyniak, próbujący wybić piłkę poza boisko obrońca skierował ją natomiast do własnej bramki. Rywale próbujący za wszelką cenę wyrównać w ostatnich minutach meczu egzekwowali cztery stałe fragmenty gry w okolicach pola karnego Bugu. Ataki ,,na aferę” na szczęście zostały zatrzymane przez defensorów Bugu z Łukaszem Derejką na czele. Ostatecznie do końca spotkania utrzymało się jednobramkowe prowadzenie Bugu.
Kasztelan Sierpc – Bug Wyszków 0:1 (0:0)
Bramka dla Bugu: samobójcza 82.
Bug: Ł. Derejko – R. Nogaj, A. Chukwuemeka, M. Maciak, A. Wróbel – Sz. Salwin, J. Rejnuś, Sz. Chalski (85. K. Skoczeń), P. Augustyniak, Ł. Kowalczyk (60. D. Kaput) – Ł. Szala.
Spotkanie z Kasztelanem Sierpc było dla Bugu ostatnim w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013. Rzutem na taśmę wyszkowska drużyna wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli rozgrywek. Szczegółowe podsumowanie rundy zamieścimy w kolejnym wydaniu gazety.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Mławianka Mława – Mazur Gostynin 1:1
Nadnarwianka Pułtusk – Czarni Węgrów 0:3
Błękitni Gąbin – Narew Ostrołęka 1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – MKS Przasnysz 0:0
KS Łomianki – Bzura Chodaków 1:1
Wkra Żuromin – Huragan Wołomin 1:0
Wisła II Płock – Błękitni Raciąż 2:1
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl