Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 lutego 2020 r., imieniny Konrada, Marcelego

Wywrócona ciężarówka blokowała drogę

Ikona
(Zam: 14.11.2012 r., godz. 10.30)

Ciężarówka leżąca w poprzek jezdni oraz rozsypany brykiet przez kilka godzin tarasowały drogę w kierunki Ostrowi Mazowieckiej. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Litwin kierujący pojazdem nie poniósł obrażeń.

W poniedziałkowy poranek około godz. 7.30 policja została powiadomiona o zdarzeniu w na trasie nr 8 na wysokości Turzyna, gdzie wywrócony pojazd ciężarowy blokował drogę w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Litwin kierujący ciężarówką z naczepą jechał w stronę Warszawy. Prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości najechał na betonowy krawężnik, co spowodowało pęknięcie opony. Następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie pojazd się wywrócił. Leżący w poprzek jezdni samochód ciężarowy z naczepą wypełnioną brykietem blokował pas ruchu w stronę Ostrowi Mazowieckiej. Kierowca nie poniósł żadnych obrażeń, a badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe oraz przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Policjanci wyznaczyli objazd, co umożliwiło zachowanie płynności ruchu. Usuwanie skutków wypadku zakończyło się około godz. 16.00.

Oprac. E.R.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl