Kolejna bramka Gołębiewskiego w Polonii

(Zam: 03.10.2012 r., godz. 10.30)

Wyszkowianin, Daniel Gołębiewski, zdobył swoją kolejną bramkę w rozgrywkach piłkarskiej Ekstraklasy. W ostatniej kolejce rozgrywek jego Polonia Warszawa pokonała Widzew Łódź 3:1, a ostatnią bramkę meczu zdobył właśnie wychowanek MOSiR-u Wyszków.

Mecz 6 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Polonią Warszawa a Widzewem Łódź został rozegrany w piątek 28 września na stadionie Czarnych Koszul w Warszawie. Spotkanie od pierwszej minuty było bardzo zacięte. Poloniści w 23. minucie objęli prowadzenie po bramce Łukasza Teodorczyka. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie pragnący odrobić stratę trener Widzewa zagrał bardzo ofensywnym ustawieniem. Tym samym powstały luki w defensywie łódzkiego zespołu, które skrupulatnie wykorzystali gospodarze. W 73. minucie prowadzenie stołecznych podwyższył Paweł Wszołek. Chwilę później goście zdobyli bramkę kontaktową po rzucie karnym, którego pewnym wykonawcą okazał się Łukasz Broź. Na siedem minut przed zakończeniem spotkania, gdy podbudowany Widzew nadal walczył o choćby punkt, zapędy te ostatecznie ostudził Daniel Gołębiewski. Pochodzący z Wyszkowa zawodnik wykorzystał zamieszanie, które powstało w polu karnym gości po strzale Teodorczyka i pokonał bramkarza Widzewa. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 3:1. Zespół trenera Stokowca zaczyna powoli wyrastać na czarnego konia tegorocznych rozgrywek Ekstraklasy. Danielowi Gołębiewskiemu gratulujemy kolejnej bramki i zwycięstwa. Czekamy na kolejne dobre występy napastnika Polonii.