Ostatnie starty w sezonie

(Zam: 03.10.2012 r., godz. 10.30)

Dwa ostatnie starty w tym sezonie zaliczyły lekkoatletki z UKS ,,SP1”, Magdalena Oczkowicz, Kinga Siemieniewska i Agata Kulesza. Podopieczne trenera Artura Rębowskiego osiągnęły kolejne świetne wyniki, stawiające je w czołówce wojewódzkich zawodniczek w danych kategoriach wiekowych.

W środę 19 września lekkoatletki wystartowały na Mistrzostwach Młodzików w Płocku. W biegu na 600 metrów z wynikiem 1,42,82 drugie miejsce wywalczyła Magdalena Oczkowicz. Kinga Siemieniewska w biegu na 300 metrów z wynikiem 47,91 była szósta. Ostatnim startem wymienionych zawodniczek w tym sezonie był Memoriał Piotra Nurowskiego pod hasłem ,,Szukamy olimpijczyków”, który został rozegrany w Kozienicach. Magdalena Oczkowicz z czasem 1,40,47 zajęła ponownie drugie miejsce w biegu na 600 metrów. Kinga Siemieniewska analogicznie do poprzedniego występu była szósta w biegu na 300 metrów z czasem 48,21. Do tej dwójki dołączyła Agata Kulesza, która zajęła trzecie miejsce w rzucie oszczepem. Najniższy stopień podium zapewnił jej rzut na odległość 29,02 metra. Młodym lekkoatletkom serdecznie gratulujemy wszystkich osiągniętych w tym sezonie sukcesów, życząc jednocześnie kolejnych dobrych występów w przyszłym roku.