Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 listopada 2019 r., imieniny Adeli, Klemensa

O Długosiodle w radio

(Zam: 19.09.2012 r., godz. 10.30)

W sobotę 15 września w Programie Pierwszym Polskiego Radia nadano audycję o zaletach i zasadach korzystania z lasów. W jej trakcie wypowiadali się m.in. leśnicy i samorządowcy z gminy Długosiodło.

Tematyce tej poświęcono program „Cztery Pory Roku”. Data nie jest przypadkowa, audycja ukazała się w przededniu Wielkiego Grzybobrania i traktowała m.in. o tej imprezie. Wypowiedzi dotyczyły np. zasad korzystania z lasu, bezpieczeństwa, walorach turystycznych, ochrony przeciwpożarowej, czystości w lasach i innych, podobnych kwestiach. Planowano minimum osiem wejść na antenę, wypowiadali się leśnicy z Nadleśnictwa Wyszków, samorządowcy, turyści, grzybiarze, harcerze, przebywający w tym czasie na rajdzie. Wystąpiły również gospodynie, Sabina Nasiadka i Bożena Maliszewska mówiły o kulinariach i przepisach. Oprócz zagadnień ogólnych mówiono, rzecz jasna, o Wielkim Grzybobraniu i o współpracy Lasów Państwowych, samorządu i społeczności lokalnej. Wypowiadał się też Mariusz Turczyk, kierownik ds. promocji i mediów Lasów Państwowych. Ta część audycji nadawana była z leśniczówki w Knurowcu. Więcej o audycji na http://www.polskieradio.pl/.
E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl