Remisowy debiut rezerw WKS-u

(Zam: 26.07.2012 r., godz. 10.30)

Wynikiem 3:3 zakończył się pierwszy oficjalny sparing drużyny r4ezerw WKS-u Rząśnik. Zespół ten w najbliższym sezonie wystąpi w rozgrywkach B-klasy i będzie stanowił kadrowe wsparcie dla pierwszej drużyny.

Rywalem WKS-u II Rząśnik był zespół GKS Pokrzywnica. Do przerwy rząśniczanie prowadzili 2:0 dzięki golom Mariusza Żuchowskiego i Bartosza Ponichtery. Gdy kilka minut po przerwie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Paweł Abramczyk, wydawało się, że nic nie odbierze miejscowym prowadzenia. Gracze z Pokrzywnicy walczyli jednak do końca i dzięki bramce w doliczonym czasie gry zdołali wyrównać.
WKS II Rząśnik – GKS Pokrzywnica 3:3 (2:0)
Bramki dla WKS: M. Żuchowski, B. Ponichtera, P. Abramczyk.
WKS: Ł. Deptuła – D. Mielczarczyk, P. Todorowski, T. Osowiecki, Z. Kałek – B. Ponichtera, M. Żuchowski, A. Soliński, M. Kmiołek – D. Modzelan, R. Kowalczyk. W drugiej połowie wystąpili: C. Skoczeń, P. Abramczyk, M. Kucharczyk, R. Drzewiecki, P. Piecychna, A. Włodarczyk.
Kolejnym rywalem WKS-u II będzie GKS Dąbrówka. Spotkanie zostanie rozegrane 5 sierpnia.