Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyWakacje ze Świętą Rodziną

(Zam: 19.07.2012 r., godz. 10.30)

Ponad setka dzieci uczestniczyła w tegorocznych półkoloniach organizowanych przez parafię Świętej Rodziny w Wyszkowie. Jak zawsze mogły liczyć na moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Dzieci odwiedziły m.in. muzeum łowiectwa, farmacji i pożarnictwa.

Wakacyjne półkolonie w kościele Świętej Rodziny trwały od 2 do 13 lipca. Ich organizacją zajął się ksiądz wikary Dariusz Izbicki, któremu pomagali parafialni animatorzy.
Od godz. 10.00 co dzień czekało na uczestników wiele atrakcji. Dwa razy w tygodniu chodzili na basen, organizowano gry i zabawy ruchowe na Orliku, boisku przy Zespole Szkół na Polonezie oraz w hali sportowej. W pierwszym tygodniu odbyła się wycieczka do Warszawy, podczas której dzieci zwiedziły muzeum farmacji oraz łowiectwa. W drugim zaś, wraz opiekunami wybrały się również do stolicy, aby zwiedzić kolejne muzea – pożarnictwa i geologiczne.
Ponadto odbywały się liczne konkursy m.in. na rysunek kredą, muzyczne, reklam, biblijny, była też nauka tańców grupowych i karaoke. W piątek zorganizowano pożegnalne spotkanie.
I.S.

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta