Kasztelan minimalnie lepszy od Bugu

(Zam: 14.06.2012 r., godz. 11.53)

Przegraną 0:1 w meczu z Kasztelanem Sierpc, sezon 2011/2012 zakończyli piłkarze Bugu Wyszków. Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego stracili bramkę po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 9 czerwca w Sierpcu. Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie więcej ,,z gry” mieli wyszkowianie. Dobrych sytuacji na zdobycie bramki nie wykorzystali m. in. Jarosław Sochocki i Maxwell Elota. Rywale skupiali się głównie na długich przerzutach, które nie przynosiły żadnych efektów. Do przerwy było 0:0.
W drugiej odsłonie role się odwróciły i to Kasztelan nadawał tempo. Bug aż do 87. minuty mądrze bronił dostępu do swojej bramki, wtedy jednak do akcji wkroczył arbiter główny spotkania. W bardzo kontrowersyjnej sytuacji odgwizdał rzut karny dla rywali, wyrzucając jednocześnie Chuwkuemekę z boiska. Jedenastkę na bramkę zamienił jeden z gospodarzy. Do końca spotkania Bug nie zdążył już odrobić strat i ostatecznie mecz zakończył się porażką wyszkowskiej drużyny 0:1.
Kasztelan Sierpc – Bug Wyszków 1:0 (0:0)
Bug: Ł. Derejko – A. Wróbel, M. Maciak, A. Chukwuemeka, Ł. Szala – J. Sochocki, Sz. Salwin, J. Rejnuś, D. Kaput – M. Elota, Ł. Kamiński (46. K. Skoczeń).
Spotkaniem z Kasztelanem wyszkowski zespół zakończył rozgrywki ligowe w tym sezonie. Bug uplasował się ostatecznie na drugim miejscu w ligowej klasyfikacji. Podsumowanie rundy wiosennej zespołu opublikujemy w następnym numerze.

Rezerwy kończą zwycięstwem
W niedzielę 10 czerwca w Krubinie swój ostatni mecz w rozgrywkach A-klasy rozegrał Bug II Wyszków. Podopieczni trenera Marka Zalewskiego, pokonali miejscową Mewę 3:1. Bramki dla Bugu strzelali: Marcin Rosiński, Adrian Nikodemski oraz Damian Brejnak. Rezerwy tym samym kończą sezon na siódmym miejscu w tabeli. Podsumowanie rundy wiosennej w przyszłym numerze.