Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 marca 2019 r., imieniny Bogdana, Józefa

Nagrodzili laureatów

Ikona
(Zam: 07.03.2012 r., godz. 10.30)

Rozstrzygnięto ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – Jak nas widzą, tak nas malują”. Wręczenie nagród w trzech grupach wiekowych odbyło się w Zespole Szkół w Somiance.

W środę 29 lutego w Zespole Szkół w Somiance miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom eliminacji gminnych XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2011/2012 dla dzieci i młodzieży pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – Jak nas widzą, tak nas malują”.
Na konkurs wpłynęło 65 prac, o wysokich walorach artystycznych.
Wśród szkół podstawowych z klas I-III najlepszą pracę wykonał Oskar Kuchta z PSP w Kręgach, drugie miejsce zdobył Damian Stępnowski PSP Ulasek, a trzecie Natalia Wojtkowska PSP Somianka. W drugiej grupie wiekowej, w której wzięli udział uczniowie klas IV-VI pierwsze miejsce ex aequo zdobyli Kamil Ciach i Joanna Jeż z PSP w Ulasku, drugie Anita Suska i Weronika Wiśniewska również z PSP w Ulasku, zaś trzecie Julia Kaczyńska z PSP w Woli Mystkowskiej i Wiktoria Sobolewska z PSP Jackowo Górne. W najstarszej grupie wiekowej udział wzięli gimnazjaliści. I tak najlepsza okazała się Milena Szabłowska z PG w Somiance, Elwira Gołdys z PG w Somiance i Paulina Gołdys, również z PG w Somiance.
Wszyscy uczestnicy konkursu oraz opiekunowie otrzymali okolicznościowe dyplomy. Laureatom nagrody wręczył wójt Andrzej Żołyński oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej Piotr Zawisza.

Oprac. I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl