Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

3:0 z Mławą, czas na Czarnych

(Zam: 29.02.2012 r., godz. 13.10)

W ostatniej kolejce rozgrywek II ligi siatkarzy Camper Wyszków pokonał na wyjeździe Zawkrze Mława 3:0 (25:16, 25:18, 25:18). W ostatniej kolejce rundy zasadniczej wyszkowianie będą podejmować we własnej hali Czanych Radom.

Mecz przeciwko zespołowi Zawkrza został rozegrany w sobotę 25 lutego w Mławie. Wyszkowianie rozpoczęli spotkanie w składzie: Tomasz Walendzik, Maciej Alancewicz, Paweł Kaczorowski, Łukasz Kaczorowski, Maciej Główczyński, Dariusz Szulik, Tomasz Knasiecki (libero). Dwie pierwsze odsłony od początku do końca przebiegały pod dyktando bardzo dobrze grających wyszkowian. Podopieczni trenerów Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego wygrali te partie odpowiednio do 16 i do 18. Początek trzeciej odsłony należał do gospodarzy, w połowie seta w ich szeregach zapanował jednak spory zamęt, po tym jak czerwoną kartkę za dyskusję z sędzią otrzymał jeden z siatkarzy z Mławy. Wyszkowianie wykorzystali sytuację, szybko odrobili straty, a następnie wyszli na wysokie prowadzenie, którego nie oddali już do końca wygranego 25:18 seta.

Zawkrze Mława – Camper Wyszków 0:3 (16:25, 18:25, 18:25)
Camper: Tomasz Walendzik, Maciej Alancewicz, Paweł Kaczorowski, Łukasz Kaczorowski, Maciej Główczyński, Dariusz Szulik, Tomasz Knasiecki (libero), a także: Piotr Świerżewski.

Na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej rozgrywek II ligi siatkarzy. Camper Wyszków traci jeden punkt do prowadzącego w tabeli zespołu Czarnych Radom. W ostatniej kolejce oba zespoły staną naprzeciw siebie w hali WOSiR w Wyszkowie. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 3 marca, początek o godzinie 18.00. Wszystkich kibiców Campera Wyszków serdecznie zapraszamy.