Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, BogumiłyZa sto dni matura

(Zam: 11.01.2012 r., godz. 08.46)

Na balu studniówkowym bawili się tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 w Wyszkowie. Impreza odbyła się 7 stycznia w Domu weselnym „Salwin”.

W tym roku szkołę kończy siedem klas maturalnych. W balu uczestniczyli uczniowie, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne oraz starosta powiatu wyszkowskiego Bogdan Pągowski z małżonką.
– Witam wszystkich w ten piękny wieczór – zebranych powitała dyrektor Grażyna Kalinowska. – Bal studniówkowy jest tylko raz, to symbol zbliżającego się egzaminu dojrzałości. Życzę wszystkim, by ten wieczór był magiczny, radosny, by został na długo w waszej pamięci.
Na imprezie zagrał The School Band, szkolny zespół muzyczny, prowadzony przez Ireneusza Elwarda. W trakcie balu wręczono kwiaty dyrekcji, gościom i nauczycielom, w sposób szczególny podziękowano rodzicom oraz wychowawcom klas maturalnych: Barbarze Bartniczak i Agnieszce Oniśk (IV TL), Annie Mastalerek (IV TAE), Marcie Sosnowskiej (IV TS), Beacie Lipskiej (IV TIN), Grażynie Ziole (III LEA), Adamowi Szczesnemu (IV TM) i Wojciechowi Karpińskiemu (IV TH). W żartobliwej, wierszowanej formie przedstawiono klasy wraz z ich opiekunami. Tegoroczna studniówka ZS nr 2 odbyła się w scenerii egzotycznej, salę ozdobiono palmami, które przywodziły na myśl klimat odpoczynku i wakacji.

E.E.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta