Dziś jest 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Leona

Wyszkowianie zdominowali Mistrzostwa Polski

(Zam: 14.12.2011 r., godz. 08.22)

W sobotę 3 grudnia zawodnicy klubu Gimnazjon APIN Wyszków 1991 uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Kyokushi IBK w Zambrowie. Wyszkowscy fighterzy zdominowali dwie kategorie wagowe (do 80 i 100 kg), w których zgarnęli komplet medali.

W kategorii do 100 kg w formule K1 wyszkowski klub reprezentowali: Daniel Bralewski, Piotr Szymański, Adam Augustynik, Damian Malinowski. Przygotowywani przez trenera Pawła Delugę zawodnicy w komplecie dotarli do strefy medalowej imprezy, w której o najwyższe laury stoczyli serię bratobójczych pojedynków. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Daniel Bralewski, zdobywając tym samym Mistrzostwo Polski. Drugie miejsce zajął Adam Augustynik, a trzecie ex aequo Damian Malinowski i Piotr Szymański.
Kolejną kategorią, którą wyszkowianie zdominowali była rywalizacja do 80 kg, gdzie Mistrzostwo Polski zdobył Krzysztof Iciński, drugie – Hubert Świerczyński, a dwa trzecie w tej kategorii przypadło Krystianowi Stępieniowi i Hubertowi Gościńcowi.
Wyszkowskim zawodnikom oraz trenerowi serdecznie gratulujemy sukcesów, życząc jednocześnie podobnych rezultatów w przyszłości.

opr. Turu

Podziękowania dla sponsora Andrzeja Pieńkosza, który bardzo wspiera klub i starty w zawodach.