IV kolejka WLPS za nami

(Zam: 30.11.2011 r., godz. 10.14)

W niedzielę 27 listopada w hali WOSiR w Wyszkowie rozegrane zostały spotkania IV kolejki Wyszkowskiej Ligi Piłki Siatkowej. W najciekawszym meczu kolejki LO Nowy Wyszkowiak wygrało z X-Teamem 2:1.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu lider tabeli – Wichry Namiętności, zmierzyły się z niżej notowanym zespołem Rybna. Oba zespoły grały w tym meczu osłabione kadrowo (czterech siatkarzy Wichrów stanęło naprzeciw czterech zawodników i jednej zawodniczki Rybna). Po wygranym gładko przez Wichry pierwszym secie, w drugim Rybno nieco postraszyło rywala, w końcówce jednak dominowali liderzy tabeli i wygrali ostatecznie cały mecz 2:0 (25:15, 25:21).
W równolegle rozgrywanym spotkaniu inny faworyt rozgrywek, PTM FITLAND nieoczekiwanie ,,męczył się” z Camperem VIP. Po pewnym zwycięstwie w pierwszym secie PTM nieoczekiwanie uległ w drugiej partii doświadczonym rywalom 22:25. W decydującej odsłonie obrońcy tytułu sprzed roku zwarli jednak szeregi, wygrali 15:9, a tym samym 2:1 w całym meczu.
Bardzo pewne zwycięstwo odniósł natomiast nasz redakcyjny zespół WOK Hutnik Wyszkowiak. Tym razem ofiarą WOK-u padł zespół UKS-u Polonez. Młodzi reprezentanci Gimnazjum nr 1 urwali Wyszkowiakowi odpowiednio 18 i 17 oczek w poszczególnych setach ulegając tym samym 0:2 w całym meczu.
W ostatnim niedzielnym meczu LO Nowy Wyszkowiak rywalizował z X-Teamem. Dwie drużyny aspirujące do grze w ,,pierwszej czwórce” kolejnej fazy rozgrywek stworzyły bardzo ładne widowisko. W pierwszym secie dość pewnie triumfował Nowy, by w drugiej partii w niemal identycznym stylu przegrać. W tie breaku oba zespoły zagrały bardzo ambitnie, większy potencjał pokazał jednak Nowy wygrywając ostatecznie 15:10, a tym samym 2:1 w całym meczu.
Spotkania kolejnej kolejki rozgrywek odbędą się w niedzielę 4 grudnia w następującej kolejności: