Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Osłabione rezerwy przegrywają w Zakroczymiu

(Zam: 28.09.2010 r., godz. 10.53)

Drugą porażkę z rzędu ponieśli piłkarze drużyny rezerw Bugu Wyszków. Przetrzebiona kontuzjami drużyna Arkadiusza Mielczarczyka uległa w Zakroczymiu miejscowej Wiśle 2:5.

Mecz Bugu II Wyszków z Wisłą Zakroczym został rozegrany w sobotę 25 września w Zakroczymiu. Z powodu pokrywających się terminów, drużyny rezerw nie mogli wesprzeć piłkarze pierwszej drużyny, którzy w tym czasie rozgrywali spotkanie w Ostrołęce. Dodatkowo zespół rezerw został przetrzebiony kontuzjami, które wymogły na trenerze wprowadzenie do gry nawet juniorów. Pierwsza połowa sobotniego meczu była dosyć wyrównana. Do bramki trafiali jednak tylko rywale. Pierwsza bramka dla Wisły padła po ewidentnym błędzie wyszkowskiej formacji defensywnej. Przed gwizdkiem kończącym połowę rywale dołożyli jeszcze drugiego gola. Dobre dośrodkowanie partnera wykorzystał jeden z piłkarzy Wisły, kierując piłkę głową do pustej bramki.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście z Wyszkowa. Piłkarze Bugu nie potrafili jednak wykorzystać swojej zdecydowanej przewagi. Brak skuteczności szybko zemścił się na wyszkowianach. Rywale w ciągu kwadransa wyprowadzili trzy kontry, które zakończyły się trzema trafieniami i wyprowadziły ich na prowadzenie 5:0. Na szczęście, w końcówce honorowe trafienia zdołał wywalczyć Łukasz Kamiński. Pierwsza bramka padła po szybkiej akcji zespołu. Na pięć minut przed zakończeniem meczu faulowany w polu karnym gospodarzy był Piotr Podleś. Sędzia podyktował rzut karny na korzyść Bugu, który na bramkę zamienił Kamiński. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2 na korzyść Wisły. Druga porażka z rzędu kosztowała zespół z Wyszkowa spadkiem na trzecie miejsce w tabeli.

Wisła Zakroczym – Bug II Wyszków 5:2 (2:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Kamiński 75 i 85.
Kolejnym rywalem zespołu rezerw będzie drużyna Wichru II Kobyłka. Mecz zostanie rozegrany w Wyszkowie, w niedzielę 3 października.