Dziś jest 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Teodora

Ruszyła Wyszkowska Liga Piłki Siatkowej

(Zam: 09.11.2011 r., godz. 06.12)

W niedzielę 6 listopada w hali WOSiR w Wyszkowie rozegrane zostały spotkania I kolejki 20. edycji Wyszkowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Wszystkie mecze zakończyły się wynikami 2:0.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu nasza redakcyjna drużyna, WOK Hutnik Wyszkowiak zmierzyła się z Wichrami Namiętności (dawne LS Service). Obie drużyny, mierzące w tym sezonie w najwyższe cele, stworzyły bardzo wyrównane widowisko. O wynikach poszczególnych setów decydowały końcowki, w których dwukrotnie lepsi okazali się siatkarze Wichrów, wygrywając ostatecznie 2:0 (25:22, 25:23).
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Camper VIP rywalizował z UKS-em Polonez. Po odejściu rocznika wicemistrzów Polski, mocno ,,przemeblowana” reprezentacja Gimnazjum nr 1 nie była w stanie zagrozić bardzo doświadczonemu zespołowi VIP-ów i ostatecznie uległa w dwóch setach do 14 i do 19.
Podobny przebieg miał mecz X-Teamu z Rybnem. Ci ostatni w również mocno zmienionym składzie toczyli wyrównaną walkę z rywalami jedynie w pierwszej połowie premierowej partii. Potem siatkarze X-Teamu wzmocnili zagrywkę i ustabilizowali grę, dzięki czemu pewnie wygrali spotkanie 2:0 (25:17, 25:13).
W ostatnim niedzielnym meczu LO Nowy Wyszkowiak rywalizował z PTM FITLAND. Dwie drużyny, typowane jako jedni z głównych faworytów rozgrywek, stoczyły dobre widowisko, w którym jednak wyraźnie lepsi okazali się obrońcy tytułu z poprzedniego sezonu, wygrywając 2:0 (25:19, 25:19).
Spotkania drugiej kolejki rozgrywek zostaną rozegrane w niedzielę 13 listopada w następującej kolejności: