Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 grudnia 2019 r., imieniny Adelajdy, Aleksandra

Druga wystawa plastyków-amatorów

Ikona
(Zam: 03.11.2011 r., godz. 07.34)

Członkowie działającego w „Hutniku” Koła Plastyka Amatora „Graffito” pokazali swoje prace na drugiej już wystawie ich twórczości.

Ci, którzy widzieli pierwszą ekspozycję, mają teraz okazję porównać postępy w rozwoju artystycznym plastyków-amatorów. Wernisaż wystawy odbył się 28 października w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Prace zaprezentowali tam Ewa Budzyńska, Łukasz Bryl, Mirosław Caban, Małgorzata Czajkowska, Elżbieta Józefacka, Michalina Derlicka, Agnieszka Kacperska, Wojciech Kijewski, Andrzej Łada, Alicja Nasiadka, Agnieszka Sawko, Tamara Sawko, Monika Studniarz, Dominika Szulc-Zglec.
Ich talenty nie ograniczają się jednak do sfery plastycznej, o czym świadczy inauguracja wydarzenia – dwie piosenki wykonali Andrzej Łada, Małgorzata Czajkowska i opiekun koła Adam J. Karpiński – od niedawna także członek Związku Artystów Plastyków. Spotkanie poprowadziła Irena Filipowicz – instruktor plastyki w „Hutniku”. Adam J. Karpiński chwalił osiągnięcia swoich podopiecznych, fakt, że opanowują kolejne stopnie zaawansowania w wykorzystywaniu technik plastycznych. Członkowie koła przygotowali z kolei dla niego prezent – ramy do obrazów i kwiaty.
- Cieszę się, że tyle osób chwyta za pędzel, ołówek – chwalił dokonania plastyków-amatorów Wojciech Smółkowski. – To duża sztuka, tylko tak dalej. Jak coś się robi z pasją, to widać tego efekty – dodał.
Na wystawie można obejrzeć portrety, martwe natury, obrazy olejne, wykonane akwarelą i in. Będzie czynna do 4 grudnia.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl