Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 lutego 2020 r., imieniny Antoniego, Romana

Męska sobota

Ikona
(Zam: 27.09.2011 r., godz. 11.42)

W sobotę, 24 września, przed domem parafialnym kościoła św. Idziego, odbył się festyn z okazji Dnia Chłopaka. Można było podziwiać pokazy jazdy rowerowej, spróbować sił w strzelaniu czy też wziąć udział w jednym z konkursów.

To już siódma tego typu impreza, przygotowana przez Fundację Idzik. Sobotni festyn, w którym uczestniczył ks. Adam Luberski, nosił nazwę „Męskie pasje”. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji, m.in. pokaz skoków i akrobacji na rowerach dał wyszkowski team BMX „Share Crew” (po pokazie chętni mogli przejechać się pojazdami), strzelanie do tarczy, żonklerkę i chodzenie po linie, pokaz motocykli, ponadto policjanci umożliwili obejrzenie np. kolczatki, używanej w zaporach drogowych. Na festynie nie zabrakło ogniska, gorącej grochówki i kiełbasek. Uczestnicy brali również udział w różnych konkursach. Festyn zorganizowała Fundacja Idzik, w jej realizacji pomogło Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski, również zakłady mięsne H. i A. Rucińskich i piekarnia Żytnia z Wyszkowa. W realizacji wydarzenia pomagali wolontariusze z Idzika oraz uczniowie ze szkoły w Rybnie.

E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl