Przegrana z Polonią

(Zam: 21.09.2010 r., godz. 11.28)

Pierwszej porażki w tym sezonie doznali trampkarze WOSiR-u Wyszków (rocznik 1996). Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego ulegli po bardzo wyrównanym spotkaniu Polonii Warszawa 1:2.

Spotkanie z utytułowanym rywalem zostało rozegrane w sobotę 18 września na stadionie WOSiR-u w Wyszkowie. Mecz rozpoczął się pechowo dla gospodarzy. W 2. minucie błąd popełnił bramkarz WOSiR-u, co kosztowało zespół stratę pierwszej bramki i znacznie osłabiło morale całej drużyny. Podopieczni trenera Ogrodzińskiego nie złożyli jednak broni. Jeszcze w pierwszej połowie zarysowała się lekka przewaga gospodarzy, której jednak nie udało zamienić się na bramkę.

W drugiej odsłonie ponownie inicjatywę przejęła Polonia, co udokumentowała drugą bramką, która padła z rzutu wolnego. Ambitnie grający wyszkowianie zdołali zdobyć kontaktową bramkę, której autorem był Jakub Wierzchoń, na doprowadzenie do remisu wyszkowskiemu zespołowi zabrakło jednak czasu. Spotkanie zakończyło się 1:2 na korzyść Polonii.

WOSiR Wyszków – Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
Bramka dla WOSiR-u: J. Wierzchoń.

Kolejnym rywalem WOSiR-u będzie bardzo silna ekipa Varsovii Warszawa. Warto wspomnieć, że wychowankiem stołecznego klubu jest między innymi jeden z najbardziej znanych obecnie polskich piłkarzy, Robert Lewandowski. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 września w Warszawie o godzinie 10.00 na obiekcie przy stadionie KS Polonii. Wyszkowskim piłkarzom życzymy powodzenia.