Gołębiewski strzela dla Górnika

Ikona
(Zam: 26.07.2011 r., godz. 11.15)

Daniel Gołębiewski, wyszkowianin, który gra w Polonii Warszawa, a obecnie jest na wypożyczeniu w Górniku Zabrze, zdobył dla swojego zespołu jedną z bramek w spotkaniu sparingowym z dziewiątą drużyną ligi tureckiej, Kardemir DC.

Spotkanie przebiegało pod wyraźne dyktando piłkarzy z Górnego Śląska. Wychowanek MOSiR Wyszków pojawił się na boisku w 57. minucie spotkania. Kilka minut na placu gry wystarczyło Gołębiewskiemu, by w dość szczęśliwych okolicznościach znaleźć się w sytuacji sam na sam z tureckim bramkarzem. Wyszkowianin nie wykorzystał jednak ,,prezentu” od obrońcy rywali i strzelił prosto w gokipera Kardemiru. Swój błąd piłkarz Górnika naprawił w 72. minucie. Otrzymał bardzo dobre podanie z prawego skrzydła i z bliskiej odległości strzelił bramkę. Wyszkowianin wpisał się na listę strzelców w dość ekwilibrystyczny sposób, piłka zawędrowała bowiem do siatki po uderzeniu piętą. Do końca meczu piłkarze Górnika kontrolowali jego przebieg, wygrywając ostatecznie 4:1. Danielowi gratulujemy strzelonej bramki i życzymy następnych w przyszłości.