Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynyBezkarni i agresywni

Ikona
(Zam: 26.07.2011 r., godz. 11.56)

Mieszkańcy osiedla Norwida mają dość wieczorno-nocnych ekscesów i awantur, mających miejsce przy jednym z bloków, ulubionym miejscu spotkań nietrzeźwej i agresywnej młodzieży.

Temat był już poruszany na zgromadzeniu członków spółdzielni „Przyszłość”. W okolicach bloku nr 52 na ul. 11Listopada gromadzą się osoby, zakłócające swoim zachowaniem spokój okolicznych mieszkańców. Ci składali już skargi, jednak, jak twierdzą, nie przynoszą one większych efektów. Kwestię podniesiono 21 lipca na sesji Rady Miejskiej.
– Straż miejska pracuje do godz. 22.00 i do tego czasu patrolujemy rejon tego bloku – wyjaśniał komendant Mirosław Wysocki. – Większość tych incydentów ma miejsce po tej godzinie, kiedy już nie pracujemy. Wtedy mieszkańcy powinni zgłaszać to bezpośrednio na policję. Wprowadziliśmy tzw. służbę nocną, w piątki.
– Za bezpieczeństwo w mieście bezpośrednio odpowiada policja – stwierdził zastępca burmistrza Adam Mróz. – Straż miejska jedynie ją wspomaga, samodzielnie nie jest w stanie tego zrobić.
Problem zbierających się w późnych godzinach, hałasujących i zanieczyszczających otoczenie osób, jest znany na wyszkowskich osiedlach, jednak trudno go skutecznie rozwiązać – najbardziej wskazana byłaby zdecydowana interwencja odpowiednich służb.
E.E.

Komentarze

to
Dodane przez ds, w dniu 26.07.2011 r., godz. 11.43
obciach dla policji, że nie może sobie poradzić z pijanym gówniarstwem
Dodane przez Anonim, w dniu 27.07.2011 r., godz. 11.06
haha
Dodane przez wwy, w dniu 27.07.2011 r., godz. 14.16
byłem swiadkiem interwencji policji, policja widząc pijacych nastolatków ruszyła za nimi w poscig wiecie jaki był finał uciekli hehehe
Dodane przez świadek, w dniu 27.07.2011 r., godz. 22.43
Nie mam nic do Mroza, ale rozbawiło mnie to, że właśnie on za to odpowiada, skoro mieszka dokładnie w bloku obok z widokiem na ten właśnie budynek.
Dodane przez hyhy, w dniu 29.07.2011 r., godz. 09.41
bo policji łatwiej zatrzymać niebezpiecznych przestępców przechodzących na czerwonym albo NORMALNYCH ludzi, którzy piją JEDNO piwo w parku. grupka dresiarzy to już nie ich sprawa. panowie policjanci, po co się pchaliście do policji skoro teraz boicie się bandy łysoli?
ul 3 Maja 12
Dodane przez anonim, w dniu 31.07.2011 r., godz. 07.14
tu też policja mogłaby pojawiać się częściej,co noc to samo od godz,19-20 do późna ciągle ta sama ekipa z bloku i jeszcze 1/3 Wyszkowa,podjeżdżają samochodami i impreza na całego,a nasza policja podjeżdża z przerażeniem wysiada z samochodu i PROSI "gówniarzy" żeby się usunęli spod bloku,wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd dla naszych policjantów, obserwowałam ich kilka razy w tzn.akcji i nie mam dla nich już żadnego szacunku...
Dodane przez juziek, w dniu 31.07.2011 r., godz. 09.08
straż miejska składa na policję,policja na straż miejską,obok mieszka były bystry i zatroskany strażnik miejski i nic się nie dzieje...ot Wyszków.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.08.2011 r., godz. 10.15
Świetnie dopasowane zdjęcie do artykułu po fryzurze można poznać że to jakiś emo chłopiec i jeszcze te czarno różowe rękawiczki ile w tym agresji HAHA!
To tylko zależy od nas.
Dodane przez Ice, w dniu 02.08.2011 r., godz. 06.25
Anonim - twoje komentarze to chyba sposób reakcji na własną frustrację albo chęci zaistnienia. Weź się kolego za książkę, poczytaj, postaraj się przemyśleć to znacznie lepsze zarówno dla Ciebie jak i innych. A juz w temacie. Trzeba za każdym razem dzwonić na Policję i zgłaszać zaistniałe incydenty. Policja sama z siebie nie wie, że akurat tu i teraz coś się dzieje. Patrole też nie zawsze mają szansę natrafić na rozrabiających. Jak dla mnie, jeśli sami zainteresowani, czyli MY, chcemy, żeby był spokój trzeba dzwonić za każdym razem gdy coś sie dzeje a akcje Policji pokażą "cwaniakom" że tzw. bezpieczne dla nich miejsca do picia itp. wcale takie nie są, bo i tak za chwile podjedzie patrol.
do ice
Dodane przez anonim, w dniu 02.08.2011 r., godz. 19.36
tak patrol podjedzie oczywiście i zapyta z głupim uśmieszkiem na twarzy: no jak tam jakie piwo pijecie ,rozejdźcie się bo już beszczelny sąsiad na Was dzwoni czy coś w tym stylu,widziałem już tą Twoja policję w akcji i wiesz co tak lepiej obejrzeć coś głupiego w telewizji lub przeczytać dobry dowcip niż na to patrzeć,pożal się Boże,oni zawsze maja ten patrol tam gdzie ich nie potzreba i nie oszukujmy się,to ty lepiej zajmij się czymś lepszym niż ich bronić no chyba że sam tam pracujesz to już wszystko jasne...

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta